Nejzajímavější akční nabídky nadcházejícího jara, ušetřit lze statisíce

Letos je nástup jara plynulejší než jindy, ovšem i tak začátek nové sezóny řada importérů přivítá řadou zajímavých akčních nabídek.
Nejzajímavější akční nabídky nadcházejícího jara, ušetřit lze statisíce
Seznam kapitol
  1. Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai
  2. Chevrolet, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel
  3. Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen

Jak už to v tomto období bývá, ušetřit mohou nejen zájemci o nové auto, ale také stávající vlastníci, kteří mohou využít například cenově zvýhodněných servisních prohlídek. V některých případech se projevuje blížící se nástup prodejů nových modelů nadcházejícího modelového roku a s tím spojený pokles cen výběhových verzí. V následujících řádcích jsme pro vás vybrali nejzajímavější akční slevy nejvýznamnějších importérů.

Citroën

U dealerů značky Citroën běží až do 29. března „Dny Fantomas“, jejichž základem je rozšířená výbava a možnost symbolicky připlácet za další výbavové pakety. K dispozici je celá řada verzí, model C4 Tendance 1,6 VTi můžete mít za 274 900 Kč, sedan C-Elysée Tendance 1,6 VTi za 222 900 Kč, praktické C3 Picasso Tendance 1,6 VTi za 254 900 Kč, C4 Picasso Intensive 1,6 VTi za 439 900 Kč a  Berlingo Multispace XTR 1,6 HDi za 309 900 Kč.

V závislosti na modelu dostanete za 1 Kč třeba parkovací asistent, Bluetooth, skleněnou střechu nebo samočinnou klimatizaci. Zmíněné ceny jsou s DPH, ale v jejich kalkulaci jsou kromě skutečné slevy započteny také bonusy za starý vůz a splátkové financování.

Dacia

Rumunská automobilka Dacia českým zákazníkům až do konce března nabízí „akční financování 50/50“, jež lze využít na všechny modelové řady. Polovina ceny se v podobě 50 % akontace zaplatí v hotovosti, druhá polovina pak skrze úvěr až po roce, a to bez navýšení. Poplatek za uzavření smlouvy je 1 649 Kč a během roku tak zákazník platí jen pojištění (812 Kč).

Fiat

Už jen do 22. března můžete využít akce „Rodinné dny Fiat“. V ní najdeme většinu aktuálních modelů, přičemž třeba na Freemontu s cenou od 514 900 Kč ušetříte až 117 500 Kč. Asi nejzajímavější nabídkou je ale Fiat 500L v edici Air, jenž po slevě 82 200 Kč začíná na částce 289 900 Kč, za níž dostanete například šestici airbagů, ESP s asistentem rozjezdů do kopce či klimatizaci. K dispozici jsou dva druhy splátkového financování s nulovým navýšením.

Ford

Značka s modrou elipsou ve znaku sází hlavně na výhodné financování ALL-IN, jež bude platné do konce března. Například nejmenší model Ford Ka s motorem 1,2i a výbavou Trend může být váš za 179 900 Kč, nebo díky úvěru ALL-IN do Ford Credit za 2 924 Kč měsíčně (částka kalkulovaná na 5 let, zahrnuje havarijní a povinné pojištění). Úvěr ALL-IN obsahuje kromě jiného až čtyři servisní prohlídky, prodlouženou záruku Ford Protect, podporu Ford Assistance po celou dobu úvěru, povinné a havarijní ručení a pojištění všech skel vozidla.

Honda

U Hondy propagují hlavně svůj zcela nový a zejména užitnými vlastnostmi působivý model Honda Civic Tourer. Až do konce března platí nabídka pro první zákazníky, kteří mohou ušetřit až 48 000 Kč v kombinaci bonusu 30 000 Kč a speciálního splátkového financování. Civic Tourer je tak může vyjít už na 457 900 Kč, připraveny jsou sady příslušenství se slevou 50 %.

Do konce března platí také nabídka pro model Honda CR-V, k němuž za příplatek 5 000 Kč dostanete příslušenství v hodnotě 50 000 Kč. Na celý duben je pak pro majitele vozů Honda připravena jarní servisní prohlídka s cenou 99 Kč.

Hyundai

Zastoupení značky Hyundai připravilo akci pojmenovanou Hyundai Family, jež platí do konce března. Určena je modelovým řadám i10 a i20 a zákazník nákupem jednoho z těchto vozů dostane možnost v rámci programu Hyundai 3D až dva týdny bezplatně využívat větší vozy i30 kombi nebo ix35, třeba při cestě na dovolenou.

V březnu zároveň běží akce Success na řadu i40, takže třeba sedan Hyundai i40 Success s vznětovým motorem je nyní k mání od 574 990 Kč. Za tuto částku dostanete celkem širokou výbavu, jejíž součástí jsou například 17“ litá kola, duální klimatizace, parkovací asistent s kamerou, ale také vyhřívaný volant i sedadla či tempomat.

Následující kapitola
Seznam kapitol
  1. Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai
  2. Chevrolet, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel
  3. Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků