Největší respekt má Ferrari, Maybach a Lamborghini

Německý magazín Men`s Car v anketě zkoumal, jaký respekt mají různé automobilové značky. 1055 respondentů uvádělo, jakému vozu by udělali na dálnici místo, kdyby se jim zjevil ve zpětném zrcátku.

Na prvním místě skončilo Ferrari, vozům této značky by uhnulo 29 procent dotázaných, tedy téměř každý třetí. Na druhém místě se umístil Maybach, kterého respektuje čtvrtina dotázaných a třetí příčku obsadilo Lamborghini, které volil každý pátý dotázaný. Běžnější auta pak skončila na dalších místech, s 18 procenty Audi, se 14 procenty BMW, následoval Volkswagen, Opel a Jaguar. Značky jako Smart, Chrysler nebo Mini pak mezi dotázanými nebudí respekt takřka žádný.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků