Největší respekt má Ferrari, Maybach a Lamborghini

Německý magazín Men`s Car v anketě zkoumal, jaký respekt mají různé automobilové značky. 1055 respondentů uvádělo, jakému vozu by udělali na dálnici místo, kdyby se jim zjevil ve zpětném zrcátku.

Na prvním místě skončilo Ferrari, vozům této značky by uhnulo 29 procent dotázaných, tedy téměř každý třetí. Na druhém místě se umístil Maybach, kterého respektuje čtvrtina dotázaných a třetí příčku obsadilo Lamborghini, které volil každý pátý dotázaný. Běžnější auta pak skončila na dalších místech, s 18 procenty Audi, se 14 procenty BMW, následoval Volkswagen, Opel a Jaguar. Značky jako Smart, Chrysler nebo Mini pak mezi dotázanými nebudí respekt takřka žádný.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 26 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků