Nejrychlejší BMW jezdí přes 360 km/h

V uplynulých dnech se BMW M5 postavilo na speciální 12,3kilometrový ovál Papenburg, aby ukázalo, jak je rychlé. Díky náklonům tratě až 49,7 stupňů zde nedochází k příčnému přetížení až do rychlosti cca 402 km/h a auto tak může jet po oválu jako po rovně.

BMW M5 Hurricane ve verzi sedan z dílny G-Power s motorem vyladěným na 730 koní dokázal jet lehce nad 360 km/h, což znamená, že se stává nejrychlejším bavorákem současnosti, když za sebou nechal díla společností AC Schnitzer M6 a Tension M6.

Každopádně to nemá být vše. Tuner prohlásil, že vůz byl natolik stabilní, že se pokusí ještě o vyšší rychlost. Při testu totiž drobně pršelo a na části trati byl i sníh! Pokud se prý zapracuje na pár detailech, překoná BMW M5 z dílny G-Power dokonce rychlost 400 km/h. A to se stále bavíme o sedanu.

Tip: Představení G-Power M5 Hurricane.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
G-Power M5 Hurricane
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků