Nejmenší Chevrolet dostane automatickou převodovku

Nejmenší z rodiny "amerických" vozů, Chevrolet Spark, dostane do vínku novou automatickou převodovku. Půjde o čtyřstupňový automat, který bude k dispozici prozatím pouze k motoru 0,8 l o výkonu 38 kW (51k). O tom, že Spark s tímto motorem nebude žádný rychlík, hovoří maximální rychlost 135 km/h a zrychlení na stovku za 21,9 s. Na druhou stranu se Spark s automatem odvděčí majiteli dobrou kombinovanou spotřebou, která bude činit 5,7 l na 100 km, a snadným ovládáním zejména v městském provozu. Cena pro český trh není prozatím stanovena.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků