Nejluxusnější model Škoda Octavia teď vozí olympijskou vítězku Hilgertovou

Společnost Škoda Auto, partner Českého olympijského výboru, ocenila jeden z nejvýznamnějších úspěchů české výpravy na olympijských hrách v Sydney. Po držitelích stříbrných a bronzových medailí převzala dnes v Mladé Boleslavi z rukou předsedy...
Nejluxusnější model Škoda Octavia teď vozí olympijskou vítězku Hilgertovou
Společnost Škoda Auto, partner Českého olympijského výboru, ocenila jeden z nejvýznamnějších úspěchů české výpravy na olympijských hrách v Sydney. Po držitelích stříbrných a bronzových medailí převzala dnes v Mladé Boleslavi z rukou předsedy představenstva automobilky Škoda Vratislava Kulhánka klíčky od nejlépe vybaveného modelu Škoda zlatá kajakářka Štěpánka Hilgertová. Výbava propůjčené Octavie Combi Laurin&Klement s motorem 1.9 TDI zahrnuje mj. interiér z atraktivní béžové kůže, tempomat či boční airbagy.

„Zlatá medaile z olympijských her představuje tu nejvyšší sportovní trofej, odměnu za tvrdou práci. Luxusní provedení Octavia Laurin & Klement je symbolem stejné výjimečnosti v rámci nabídky vozů Škoda. Jsem rád, že výjimečná sportovkyně a náš nejlepší model tvoří ode dneška nerozlučný pár,“ prohlásil Vratislav Kulhánek při slavnostním předávání v Zákaznickém centru Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Hilgertová vnímá novou octavii jako jedno z největších ocenění svého olympijského úspěchu. „Spojení s českou značkou je to, co mě od počátku nejvíce láká a těší. Je to rozhodně jeden z nejlepších dárků za zlatou medaili. V posledních dnech jsme se s manželem už téměř nemohli dočkat, dokonce jsme se vypravili k jednomu prodejci Škoda Auto na zkušební jízdu. Až dosud jsme vždy měli kombíka a tak vlastně pokračujeme v rodinné tradici, ale octavia mě svým komfortem a prostorností hned napoprvé doslova nadchla,“ prohlásila kajakářka, která běžně na všechny evropské závody včetně Skandinávie či Španělska jezdí autem a ročně tak najezdí téměř 40 tisíc kilometrů.

Poslední modely Škoda vozí také další úspěšné olympioniky ze Sydney; stříbrní medailisté mají k dispozici octavie, majitelé bronzových medailí jezdí fabiemi. Každý z nich má svůj vůz označený jménem. „Vždy když kluci Máder s Jirasem přijedou do loděnice, hned se sejde hlouček a debatují nad posledními zážitky se svými auty. Někdy je legrace je poslouchat, jak jsou z toho nadšení,“ uvedla Hilgertová. Partnerem Českého olympijského výboru je Škoda Auto již od roku 1992.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

dnes | Jiří Švamberk | 1 příspěvek
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků