Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Tento týden začal autosalon ve švýcarské Ženevě, na kterém automobilky představují své žhavé novinky. Kromě nich ale můžete svou pozornost zaměřit také na hostesky, které samozřejmě nechybí. Pořídili jsme pro vás desítky fotografií krásných dívek ze všech pavilonů. (doplněno 3.3. v 12:00)
Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Krásky ženevského autosalonu 2006

Skvělá auta a krásné ženy k sobě patří snad od nepaměti, a proto není divu, že se to na autosalonech kráskami obvykle jen hemží. Ten ženevský nepatřil v minulosti v tomto směru k nejbohatším, letos se však zadařilo a kromě aut mohly oči mužů spočinout i na mnoha sličných dívkách. Abychom vás neochudili ani o tyto estetické požitky, přinášíme vám menší fotospeciál zaměřený výlučně na největší ozdoby vystavovaných novinek. Pojďte se s námi na chvíli vzdálit od víru ženevských autonovinek, těch je i dnes více než dost a menší oáza klidu vám při jejich čtení jistě přijde vhod.

Tipy: Projděte si také naše živé fotografie autonovinek vystavovaných v Ženevě a náš Speciál věnový ženevskému autosalonu se všemi potřebnými informacemi o vystavovaných vozech.

Tip: Tapety na plochu najdete v sekci Plakáty / hostesky.

Přidáno v pátek 3.3.2006 v 12:00

 

Jak se vám líbí?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 68 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků