Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Tento týden začal autosalon ve švýcarské Ženevě, na kterém automobilky představují své žhavé novinky. Kromě nich ale můžete svou pozornost zaměřit také na hostesky, které samozřejmě nechybí. Pořídili jsme pro vás desítky fotografií krásných dívek ze všech pavilonů. (doplněno 3.3. v 12:00)
Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Krásky ženevského autosalonu 2006

Skvělá auta a krásné ženy k sobě patří snad od nepaměti, a proto není divu, že se to na autosalonech kráskami obvykle jen hemží. Ten ženevský nepatřil v minulosti v tomto směru k nejbohatším, letos se však zadařilo a kromě aut mohly oči mužů spočinout i na mnoha sličných dívkách. Abychom vás neochudili ani o tyto estetické požitky, přinášíme vám menší fotospeciál zaměřený výlučně na největší ozdoby vystavovaných novinek. Pojďte se s námi na chvíli vzdálit od víru ženevských autonovinek, těch je i dnes více než dost a menší oáza klidu vám při jejich čtení jistě přijde vhod.

Tipy: Projděte si také naše živé fotografie autonovinek vystavovaných v Ženevě a náš Speciál věnový ženevskému autosalonu se všemi potřebnými informacemi o vystavovaných vozech.

Tip: Tapety na plochu najdete v sekci Plakáty / hostesky.

Přidáno v pátek 3.3.2006 v 12:00

 

Jak se vám líbí?

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků