Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Tento týden začal autosalon ve švýcarské Ženevě, na kterém automobilky představují své žhavé novinky. Kromě nich ale můžete svou pozornost zaměřit také na hostesky, které samozřejmě nechybí. Pořídili jsme pro vás desítky fotografií krásných dívek ze všech pavilonů. (doplněno 3.3. v 12:00)
Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Krásky ženevského autosalonu 2006

Skvělá auta a krásné ženy k sobě patří snad od nepaměti, a proto není divu, že se to na autosalonech kráskami obvykle jen hemží. Ten ženevský nepatřil v minulosti v tomto směru k nejbohatším, letos se však zadařilo a kromě aut mohly oči mužů spočinout i na mnoha sličných dívkách. Abychom vás neochudili ani o tyto estetické požitky, přinášíme vám menší fotospeciál zaměřený výlučně na největší ozdoby vystavovaných novinek. Pojďte se s námi na chvíli vzdálit od víru ženevských autonovinek, těch je i dnes více než dost a menší oáza klidu vám při jejich čtení jistě přijde vhod.

Tipy: Projděte si také naše živé fotografie autonovinek vystavovaných v Ženevě a náš Speciál věnový ženevskému autosalonu se všemi potřebnými informacemi o vystavovaných vozech.

Tip: Tapety na plochu najdete v sekci Plakáty / hostesky.

Přidáno v pátek 3.3.2006 v 12:00

 

Jak se vám líbí?

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 12 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků