Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Tento týden začal autosalon ve švýcarské Ženevě, na kterém automobilky představují své žhavé novinky. Kromě nich ale můžete svou pozornost zaměřit také na hostesky, které samozřejmě nechybí. Pořídili jsme pro vás desítky fotografií krásných dívek ze všech pavilonů. (doplněno 3.3. v 12:00)
Nejkrásnější dívky ženevského autosalonu (fotogalerie)

Krásky ženevského autosalonu 2006

Skvělá auta a krásné ženy k sobě patří snad od nepaměti, a proto není divu, že se to na autosalonech kráskami obvykle jen hemží. Ten ženevský nepatřil v minulosti v tomto směru k nejbohatším, letos se však zadařilo a kromě aut mohly oči mužů spočinout i na mnoha sličných dívkách. Abychom vás neochudili ani o tyto estetické požitky, přinášíme vám menší fotospeciál zaměřený výlučně na největší ozdoby vystavovaných novinek. Pojďte se s námi na chvíli vzdálit od víru ženevských autonovinek, těch je i dnes více než dost a menší oáza klidu vám při jejich čtení jistě přijde vhod.

Tipy: Projděte si také naše živé fotografie autonovinek vystavovaných v Ženevě a náš Speciál věnový ženevskému autosalonu se všemi potřebnými informacemi o vystavovaných vozech.

Tip: Tapety na plochu najdete v sekci Plakáty / hostesky.

Přidáno v pátek 3.3.2006 v 12:00

 

Jak se vám líbí?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků