Legenda se vrací! Nové Need for Speed Heat vypadá skvěle, ale kde je Toyota?

Nevíme, kolik je mezi našimi čtenáři hráčů, ale herní série Need for Speed je něco tak obrovského, že se musela dotknout snad každého. O dalších střípcích z nového dílu vás tak informovat musíme.

Již dávno neplatí, že herní série Need fo Speed je o prohánění supersportů na exotických místech nebo o porovnávání sil většiny vyrobených Porsche v díle z roku 2000. Série se začala na začátku tisíciletí ubírat zcela jiným směrem a následuje dnešní trendy.

Potvrzeno: Závodní počítačové hry z vás udělají lepšího řidiče

Potvrzeno: Závodní počítačové hry z vás udělají lepšího řidiče

Nejnovější díl s názvem Heat byl oznámen již minulý týden, nyní jej však doplnila komentovaná ukázka přímo ze hry. Odhalila několik detailů, s nimiž to tento díl možná dotáhne daleko.

Dobrou zprávou je, že hlavní roli hraje opět budování reputace, tuning a policejní honičky, což je trio, které zaručí dostatek zábavy. Mimo to se ale ukazuje i několik zajímavých prvků. Policie vás třeba může zákrokem zcela vyřadit ze závodu. Svoji postavu teď můžete i oblékat a NFS spolupracuje s předními módními značkami. Nebude tak problém dávat meziplyny v botách Adidas.

Videohra Project Cars 2 také s 10 ikonickými Ferrari. Které modely to budou?

Videohra Project Cars 2 také s 10 ikonickými Ferrari. Které modely to budou?

Celkem se ve hře objeví na 120 aut. Nechybí značky, jako Porsche, BMW, Nissan, Lamborghini, ale ani klasické vozy, mezi než se řadí například Dodge Charger z roku 1969 nebo klasický Pontiac Firebird. V listu aut však nenajdete jinak oblíbenou značku Toyota.

Japonská automobilka na svém Twitteru uveřejnila, že hra obsahuje propagaci ilegálních závodů, a že pokud si chcete virtuálně zazávodit třeba s novou Suprou, můžete to udělat ve hře Gran Turismo Sport, kde se jezdí po okruzích. No, hlavně že nová Supra je potvrzena v dalším filmu Rychle a zběsile.

Franšíza NFS se musí snažit, protože poslední dva díly se setkávaly spíše s kritikou. Novinka je na první pohled na jedno brdo, ale neházejme ji do jednoho pytle s předchůdci. Jak dopadla, zjistí majitelé konzolí a počítačů již na začátku listopadu.

Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

včera | Stanislav Kolman | 69 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků