Legenda se vrací! Nové Need for Speed Heat vypadá skvěle, ale kde je Toyota?

Nevíme, kolik je mezi našimi čtenáři hráčů, ale herní série Need for Speed je něco tak obrovského, že se musela dotknout snad každého. O dalších střípcích z nového dílu vás tak informovat musíme.

Již dávno neplatí, že herní série Need fo Speed je o prohánění supersportů na exotických místech nebo o porovnávání sil většiny vyrobených Porsche v díle z roku 2000. Série se začala na začátku tisíciletí ubírat zcela jiným směrem a následuje dnešní trendy.

Potvrzeno: Závodní počítačové hry z vás udělají lepšího řidiče

Potvrzeno: Závodní počítačové hry z vás udělají lepšího řidiče

Nejnovější díl s názvem Heat byl oznámen již minulý týden, nyní jej však doplnila komentovaná ukázka přímo ze hry. Odhalila několik detailů, s nimiž to tento díl možná dotáhne daleko.

Dobrou zprávou je, že hlavní roli hraje opět budování reputace, tuning a policejní honičky, což je trio, které zaručí dostatek zábavy. Mimo to se ale ukazuje i několik zajímavých prvků. Policie vás třeba může zákrokem zcela vyřadit ze závodu. Svoji postavu teď můžete i oblékat a NFS spolupracuje s předními módními značkami. Nebude tak problém dávat meziplyny v botách Adidas.

Videohra Project Cars 2 také s 10 ikonickými Ferrari. Které modely to budou?

Videohra Project Cars 2 také s 10 ikonickými Ferrari. Které modely to budou?

Celkem se ve hře objeví na 120 aut. Nechybí značky, jako Porsche, BMW, Nissan, Lamborghini, ale ani klasické vozy, mezi než se řadí například Dodge Charger z roku 1969 nebo klasický Pontiac Firebird. V listu aut však nenajdete jinak oblíbenou značku Toyota.

Japonská automobilka na svém Twitteru uveřejnila, že hra obsahuje propagaci ilegálních závodů, a že pokud si chcete virtuálně zazávodit třeba s novou Suprou, můžete to udělat ve hře Gran Turismo Sport, kde se jezdí po okruzích. No, hlavně že nová Supra je potvrzena v dalším filmu Rychle a zběsile.

Franšíza NFS se musí snažit, protože poslední dva díly se setkávaly spíše s kritikou. Novinka je na první pohled na jedno brdo, ale neházejme ji do jednoho pytle s předchůdci. Jak dopadla, zjistí majitelé konzolí a počítačů již na začátku listopadu.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

21.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 33 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků