Nechte si zdarma zkontrolovat stav vašeho vozu

Také v letošním roce pořádá DEKRA - Ústav silniční a městské dopravy, a.s., ve spolupráci s partnerskými Stanicemi technické kontroly (STK) Den otevřených dveří. Tato akce proběhne v sobotu 8. dubna a jednotlivé STK budou otevřeny od 8 do 12 hodin s tím, že některé budou k dipozici až do 14 hodin odpoledne.

V rámci této akce vám bude prohlédnut váš vůz se zaměřením na stav brzdové soustavy, podvozku, řízení, osvětlení, pneumatik a korozi. Seznam partnerských STK si můžete prohlédnout na stránkách Dekry, nebo přímo na tomto odkazu.

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků