Názory jezdců na GP Kanady a foto pitline babes

Alonso: Všechna vítězství jsou svým způsobem jedinečná - Räikkönen: Závod v Montrealu byl velmi těžký - Trulli: Jsem rád, že jsem získal první body.

Fernando Alonso (Renault/1. místo): "Všechna vítězství jsou svým způsobem jedinečná a své kouzlo má i to v Montrealu. V posledních dvou letech jsme v Kanadě neměli štěstí a jsem nesmírně rád, že jsme to letos zlomili. Samotný závod byl těžký, trať byla mimo ideální stupu velmi kluzká. Kimi na mě v úvodu vyvíjel tlak a když jsem v v jedné ze zatáček udělal drobnou chybu, málem se dostal do čela. V závěru závodu, když se na trati objevil Safety Car, jsem byl rád, že mezi mnou a Kimim byly nějaké monoposty o kolo zpět. Pohlídal jsem manévr akcelerace při posledním restartu a dojel si pro vítězství. Měli jsme na vozech nějaké nové modifikace a z mého pohledu fungovaly skvěle."

Michael Schumacher (Ferrari/2. místo): "V závodě šlo o jedinné: minimalizovat ztráty. Druhé místo bylo maximem, v které jsme s ohledem na startovní rošt mohli doufat. Jen díky zpomalovacímu vozu a Räikkönenově chybě jsem byl v Kanadě na stříbrném stupni vítězů. Fernando mi poodskočil o další dva body, ale zatím to nevzdávám."

Kimi Räikkönen (McLaren/3. místo): "Závod v Montrealu byl pro mne velmi těžký. V úvodu jsem se chtěl dostat do čela a jednou se mi to skoro podařilo, ale konec všem plánům udělaly problémy se spojkou. V závěru jsem udělal chybu, které využil Michael a dostal se přede mě. Z Kanady můžeme odjíždět s vědomím, že jsme konkurenceschopní, a těšit se na závod v Indianapolis."

Jarno Trulli (Toyota/6. místo): "Jsem rád, že jsem získal své letošní první body v náročných podmínkách, které v Montrealu panovaly. Vůz opět nebyl stoprocentní, druhou polovinu závodu jsem musel mít na agregátu omezené otáčky, abych dojel do cíle. Vyjma problému s motorem byl vůz perfektně nastaven a cítil jsem, že jsem zase o pořádný krok dále."

Juan Pablo Montoya (McLaren/nedojel): "Start byl celkem optimální a v prvních kolech jsem sváděl výborný souboj s Rosbergem. Když jsem byl na jeho úrovni, přišla nečekaně rána a já měl strach, že jsem přišel o celou špici monopostu. K výměně jsem využil okamžik, kdy byl na trati Safety Car a změnila se i taktika. Po návratu na trať se mi dařilo postupovat jezdeckým polem, ale po kontaktu se zdí jsem si poškodil vůz a to byl můj konec závodu."

Piline Babes z Kanady (fotogalerie)

 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: formule1.auto.cz, automotorundspost.de

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků