Nástupce Peugeotu 407 půjde do Ameriky

Francouzský koncern PSA Peugeot Citroen a japonská automobilka Mitsubishi úzce spolupracují velmi dlouho. Nedávno přišly všechny automobilky s vlastním SUV modelem, který vznikl ze vzájemné spolupráce.

Nyní přichází další krok ve spoluprácí a to využití výrobních kapacit druhé strany. Peugeot by chtěl prodávat nástupce modelu 407 i ve Spojených státech a také ve státech Jižní Ameriky. K tomuto plánu má posloužit výrobní závod Mitsubishi v americkém Illinois.

Právě v této továrně by se měl Peugeot 408 pro Ameriku vyrábět. Peugeot si od toho slibuje nižší náklady na výrobu, jelikož odpadne složitý export. Peugeot by navíc využil rozšířenou dealerskou a servisní síť Mitsubishi a ve výsledku by tak získali všichni.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků