Náhrada za Defender? Tuneři DAMD staví kapesní verzi s vtipným názvem Little D

Japonské dílně by měl někdo poradit s angličtinou. Kdo z vás by chtěl na svém autě vozit nápis, který znamená "malý p....?"

Na Daihatsu Taft na našich silnicích často nenarazíte, což je vcelku škoda. Japonské Kei car pohání tříválec o výkonu 38 nebo 47 kW a může mít i pohon všech kol. S délkou 3,4 metru a hmotností do jedné tuny může jít o zábavnou blechu, kterou nyní vylepšila japonská dílna DAMD hned dvěma zajímavými bodykity.

Toyota se podívala na zoubek roztomilému Daihatsu. Vznikl tento malý bastard

Toyota se podívala na zoubek roztomilému Daihatsu. Vznikl tento malý bastard

První se jmenuje Little D, tedy malé D, což má napsáno na své drsňácky se tvářící přídi. Angličtináři se zřejmě trochu uchechtnou, protože na písmeno D v tomto jazyce začíná i označení pánského pohlavního orgánu. Nicméně tento kit má odkazovat na Defender, proto má robustně se tvářící čelní masku á la Land Rover a také tmavě zelený lak, vyšperkovaný na bocích britskou vlajkou. Dále dostává střešní nosič s dřevěnými prvky a přídavnými světly plus terénní pneumatiky.

Malé Daihatsu se proměnilo v široký Nissan GT-R. Liberty Walk se zase činí

Malé Daihatsu se proměnilo v široký Nissan GT-R. Liberty Walk se zase činí

Druhý bodykit se jmenuje 80’s a jak je z názvu jasné, odkazuje na japonské pick-upy z doby před čtyřiceti lety. Dostává proto retro béžovou barvu s osmdesátkovými polepy na bocích, stříbřitou čelní masku, plechová retro kola a uvnitř kárované sedačky plus loketní opěrku se stejným motivem.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Dacia Duster 1.3 TCe 130 4x4 N1: Řešení emisní otázky, ovšem s následky

Dacia Duster TCe 130 N1

Dacia od začátku letošního roku nabízí SUV Duster v užitkové variantě N1. Kde se verze vzala a jaká přináší omezení? To jsme zjišťovali v redakčním testu.

včera | Vladimír Kadera | 12 příspěvků
Dlouhodobý test Toyota Yaris 1.5 Hybrid: Zajetá! Super spotřeba je standard (1. díl)

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

S titulem evropské Auto roku 2021 (COTY) přichází velká zodpovědnost. A k tomu všemu nové Toyotě Yaris přibyl další úkol: sloužit po dobu šesti měsíců v naší redakci. Nyní přišel čas na první report.

20.  6.  2021 | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD Sport Line: Šetříme, teď už implicitně

Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD

V této chvíli už Cé-Er-Véčko ve vlastní konfiguraci koupíte jenom jako hybrid. Absence možnosti výběru starosvětského pohonného ústrojí sice zamrzí, ale budoucím majitelům to díky dobrému fungování zřejmě vadit nebude.

18.  6.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků