Naftový boxer od Subaru již za měsíc

Na březnovém autosalonu v Ženevě bude světu představen první naftový boxer z dílny japonské automobilky Subaru. Čtyřválec, který bude primárně určen pro Evropský trh, se má zasloužit o lepší prodeje modelů jedné z posledních „boxerových” automobilek.

I když se tento motor objeví na trhu až v roce následujícím, již nyní přitahuje zraky okolí. Netrpělivě se očekává, s jakými specifikacemi přijde.

Prozatím je jasné jen to, že v nabídce bude u všech evropských modelů a navíc bude k dispozici v několika výkonnostních variantách. Zbytek se dozvíme za pár týdnů ve Švýcarsku.

Klepněte pro větší obrázek
Subaru boxer
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků