Naftové Mercedesy musí do servisů

Americké zastoupení automobilky Mercedes-Benz je nuceno povolat do servisů přes 9 000 vozů, které jsou vybaveny naftovým motorem. Jedná se o více než 75 procent prodaných naftových automobilů v minulém roce a týká se modelů E 320 Bluetec, ML 320 CDI a GL 320 CDI.

Důvodem pro tuto akci jsou problémy s klikovou hřídelí a jejím čidlem. To může v určitých případech selhat a motor ztratí výkon, případně se stane nepojízdným. Automobilka uvádí, že se nejedná o nebezpečnou závadu, ale pokud by se projevila, měl by řidič problémy, jelikož vůz by byl jen těžko pojízdný.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků