Nadšenci z Česka protáhli novou Toyotu Supra lesem. Výsledkem je úžasné video

Nejnovější video od nadšenců z Corners.cz ukazuje, že s novou Suprou nemusíte jezdit výhradně po ulízaně hezkém asfaltu. Klidně vyrazte do lesa!

Mnoho majitelů nové Supry by asi nemělo takovou odvahu. No řekněte, vyrazili byste s nejnovějším sporťákem do lesa, chytili ho pod krkem a rychlým tempem se proháněli bokem jako na rychlostní zkoušce šotolinové rallye? Asi ne. Parta nadšenců z Corners.cz nicméně přesně tohle udělala a své počínání ke všemu natočila úžasným způsobem.

Toyota Supra se blýskla na nejtěžším okruhu světa. Nejen BMW Z4 nechala v prachu

Toyota Supra se blýskla na nejtěžším okruhu světa. Nejen BMW Z4 nechala v prachu

V českých podmínkách lze mluvit o produkci na světové úrovni. Profesionální záběry auta v pohybu, akční střih i zvuková stránka, všechno je bez chyby. Nehledě na originální myšlenku zašpiněné Supry létající po lesních cestičkách.

Skoro byste řekli, že koukáte na oficiální záběry z produkce Toyoty nebo na upoutávku nového Top Gearu. Ostatně, nejde o první počin. Nadšenci už dříve vypustili třeba tento skvělý počin s Mazdou MX-5.

Řídili jsme novou Toyotu GR Supra: Kašlete na původ! Buďte rádi, že je tady

Řídili jsme novou Toyotu GR Supra: Kašlete na původ! Buďte rádi, že je tady

Další slova nejsou třeba, tohle opravdu stojí za vidění. A jak dává najevo konec videa, můžeme se těšit na pokračování. Těšíme se.

Autosalon Ženeva 2020: Novinky, premiéry, vstupné a další důležité info na jednom místě!

Autosalon Ženeva 2020: Novinky, premiéry, vstupné a další důležité info na jednom místě!

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

včera | Vladimír Kadera | 39 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků