Nabídka značkové řady Audi Finance

Jednou ze značkových řad společnosti ŠkoFIN je i financování vozů Audi. S jakou nabídkou se mohou setkat v těchto měsících klienti?

Hitem je stále princip nulového navýšení a to pod názvem „Audi Leasing 0 % A3 s Kooperativou“. Akce je postavena na nulovém financování beznavýšení u obou typů modelu A3, tedy třídveřové i pětidveřové verze Sportback.Vztahuje se jak na soukromé osoby, tak i na podnikatele a nově platí i pro užitkové varianty N1. Leasingovou smlouvu lze uzavřít na 36 nebo 48měsíců s úvodní splátkou 30 – 70 %, respektive 40 – 70 % z pořizovací cenyvozu pro 48 měsíců. Zůstatková hodnota vozu činí 119 Kč. Součástí nabídky je také výhodnéhavarijní pojištění, povinné ručení a pojištění čelního skla u pojišťovnyKooperativa.

Mezi dalšími zajímavými akcemi můžeme jmenovatAudi Leasing A6 s Allianz (akce se vztahuje na modely A6, A6 Avant a rovněž A6 allroad quattro a S6) a Audi Leasing Q7 s Allianz nebo Kooperativou, kde jsou velmi zajímavé úrokové sazby a podmínky pro havarijní pojištění a povinné ručení pro jmenované typy vozů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 16 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků