Nabídka značkové řady Audi Finance

Nabídka značkové řady Audi Finance

Jednou ze značkových řad společnosti ŠkoFIN je i financování vozů Audi. S jakou nabídkou se mohou setkat v těchto měsících klienti?

Hitem je stále princip nulového navýšení a to pod názvem „Audi Leasing 0 % A3 s Kooperativou“. Akce je postavena na nulovém financování beznavýšení u obou typů modelu A3, tedy třídveřové i pětidveřové verze Sportback.Vztahuje se jak na soukromé osoby, tak i na podnikatele a nově platí i pro užitkové varianty N1. Leasingovou smlouvu lze uzavřít na 36 nebo 48měsíců s úvodní splátkou 30 – 70 %, respektive 40 – 70 % z pořizovací cenyvozu pro 48 měsíců. Zůstatková hodnota vozu činí 119 Kč. Součástí nabídky je také výhodnéhavarijní pojištění, povinné ručení a pojištění čelního skla u pojišťovnyKooperativa.

Mezi dalšími zajímavými akcemi můžeme jmenovatAudi Leasing A6 s Allianz (akce se vztahuje na modely A6, A6 Avant a rovněž A6 allroad quattro a S6) a Audi Leasing Q7 s Allianz nebo Kooperativou, kde jsou velmi zajímavé úrokové sazby a podmínky pro havarijní pojištění a povinné ručení pro jmenované typy vozů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků