Nabídka od Fiatu

Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.
Nabídka od Fiatu
Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.

První nabídka spočívá v možnosti zvolit si paket výbavy, kterou zákazník dostane zdarma. Nabídka platí pro modely Seicento, Punto, Bravo, Brava a Marea. Paket je dostupný pro všechny úrovně výbavy s výjimkou řady Punto, kde nabídka neplatí pro výbavu Sporting a HGT.

U modelu Seicento má paket hodnotu 15 500 Kč a obsahuje zimní pneu, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a dvojici reproduktorů.

Pro řadu Punto je připraven paket obsahující zimní pneu a ráfky, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a šest reproduktorů v ceně 20 000 Kč.

Fiat Bravo a Brava nabízí také zimní pneu a ráfky a dále střešní nosič a čtyři reproduktory. To vše v hodnotě 27 000 Kč.

Pro Fiat Marea je k dispozici paket v ceně 20 000 Kč obsahující zimní pneu, ráfky, a čtveřici reproduktorů.

V případě, že nevyužijete nabídku v podobě popsaných paketů, jsou pro Vás připravy slevy s prodejní ceny vozu (vč. DPH). U řady Seicento sleva činí 10 000 Kč, u Punta 10 000 Kč, u řady Bravo/Brava 17 000 kč a u řady Marea 15 000 Kč.

Společně se svým novým partnerem Fiat Finanční Služby připravil Fiat atraktivní leasingovou nabídku, kterou může zákazník alternativně zvolit namísto zimního paketu či bonusu. Pokud zvolí zimní paket či bonus, může samozřejmě využít standardního leasingu. Podrobnou nabídkou leasingu se můžete seznámit u všech autorizovaných prodejců značky Fiat.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 34 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků