Nabídka od Fiatu

Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.
Nabídka od Fiatu
Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.

První nabídka spočívá v možnosti zvolit si paket výbavy, kterou zákazník dostane zdarma. Nabídka platí pro modely Seicento, Punto, Bravo, Brava a Marea. Paket je dostupný pro všechny úrovně výbavy s výjimkou řady Punto, kde nabídka neplatí pro výbavu Sporting a HGT.

U modelu Seicento má paket hodnotu 15 500 Kč a obsahuje zimní pneu, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a dvojici reproduktorů.

Pro řadu Punto je připraven paket obsahující zimní pneu a ráfky, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a šest reproduktorů v ceně 20 000 Kč.

Fiat Bravo a Brava nabízí také zimní pneu a ráfky a dále střešní nosič a čtyři reproduktory. To vše v hodnotě 27 000 Kč.

Pro Fiat Marea je k dispozici paket v ceně 20 000 Kč obsahující zimní pneu, ráfky, a čtveřici reproduktorů.

V případě, že nevyužijete nabídku v podobě popsaných paketů, jsou pro Vás připravy slevy s prodejní ceny vozu (vč. DPH). U řady Seicento sleva činí 10 000 Kč, u Punta 10 000 Kč, u řady Bravo/Brava 17 000 kč a u řady Marea 15 000 Kč.

Společně se svým novým partnerem Fiat Finanční Služby připravil Fiat atraktivní leasingovou nabídku, kterou může zákazník alternativně zvolit namísto zimního paketu či bonusu. Pokud zvolí zimní paket či bonus, může samozřejmě využít standardního leasingu. Podrobnou nabídkou leasingu se můžete seznámit u všech autorizovaných prodejců značky Fiat.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 72 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků