Nabídka od Fiatu

Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.
Nabídka od Fiatu
Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.

První nabídka spočívá v možnosti zvolit si paket výbavy, kterou zákazník dostane zdarma. Nabídka platí pro modely Seicento, Punto, Bravo, Brava a Marea. Paket je dostupný pro všechny úrovně výbavy s výjimkou řady Punto, kde nabídka neplatí pro výbavu Sporting a HGT.

U modelu Seicento má paket hodnotu 15 500 Kč a obsahuje zimní pneu, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a dvojici reproduktorů.

Pro řadu Punto je připraven paket obsahující zimní pneu a ráfky, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a šest reproduktorů v ceně 20 000 Kč.

Fiat Bravo a Brava nabízí také zimní pneu a ráfky a dále střešní nosič a čtyři reproduktory. To vše v hodnotě 27 000 Kč.

Pro Fiat Marea je k dispozici paket v ceně 20 000 Kč obsahující zimní pneu, ráfky, a čtveřici reproduktorů.

V případě, že nevyužijete nabídku v podobě popsaných paketů, jsou pro Vás připravy slevy s prodejní ceny vozu (vč. DPH). U řady Seicento sleva činí 10 000 Kč, u Punta 10 000 Kč, u řady Bravo/Brava 17 000 kč a u řady Marea 15 000 Kč.

Společně se svým novým partnerem Fiat Finanční Služby připravil Fiat atraktivní leasingovou nabídku, kterou může zákazník alternativně zvolit namísto zimního paketu či bonusu. Pokud zvolí zimní paket či bonus, může samozřejmě využít standardního leasingu. Podrobnou nabídkou leasingu se můžete seznámit u všech autorizovaných prodejců značky Fiat.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků