Nabídka od Fiatu

Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.
Nabídka od Fiatu
Na první čtvrtletí roku 2001 připravil český dovozce automobilů Fiat pro své zákazníky zajímavou promo akci na nákup nových automobilů.

První nabídka spočívá v možnosti zvolit si paket výbavy, kterou zákazník dostane zdarma. Nabídka platí pro modely Seicento, Punto, Bravo, Brava a Marea. Paket je dostupný pro všechny úrovně výbavy s výjimkou řady Punto, kde nabídka neplatí pro výbavu Sporting a HGT.

U modelu Seicento má paket hodnotu 15 500 Kč a obsahuje zimní pneu, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a dvojici reproduktorů.

Pro řadu Punto je připraven paket obsahující zimní pneu a ráfky, autorádio Blaupunkt Boston, anténu a šest reproduktorů v ceně 20 000 Kč.

Fiat Bravo a Brava nabízí také zimní pneu a ráfky a dále střešní nosič a čtyři reproduktory. To vše v hodnotě 27 000 Kč.

Pro Fiat Marea je k dispozici paket v ceně 20 000 Kč obsahující zimní pneu, ráfky, a čtveřici reproduktorů.

V případě, že nevyužijete nabídku v podobě popsaných paketů, jsou pro Vás připravy slevy s prodejní ceny vozu (vč. DPH). U řady Seicento sleva činí 10 000 Kč, u Punta 10 000 Kč, u řady Bravo/Brava 17 000 kč a u řady Marea 15 000 Kč.

Společně se svým novým partnerem Fiat Finanční Služby připravil Fiat atraktivní leasingovou nabídku, kterou může zákazník alternativně zvolit namísto zimního paketu či bonusu. Pokud zvolí zimní paket či bonus, může samozřejmě využít standardního leasingu. Podrobnou nabídkou leasingu se můžete seznámit u všech autorizovaných prodejců značky Fiat.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků