Na unikátní Ferrari se momentálně čeká 5 let. Toto jsou ty nejlepší kousky historie

Vlastnictvím jednoho vozu Ferrari to pro bohatého zákazníka většinou jen začíná. Postupem času se totiž může dopracovat až k tomuto programu pro vyvolené.

Ve světě superaut se občas pěkně zatřese zem. Důvodů to může mít spoustu. Buď se objeví nějaká znovuzrozená značka, nebo přijede některá ze zavedených automobilek s něčím novým. Hotový zemětřas ale nastane, když Ferrari vyjede s některým ze svých one-off modelů.

Do aukce jde unikátní Ferrari, které nemůže na silnici. I tak o něj bude rvačka

Do aukce jde unikátní Ferrari, které nemůže na silnici. I tak o něj bude rvačka

Speciální program automobilky Ferrari dovoluje těm nejnáročnějším zákazníkům postavit si své vlastní, od podlahy navržené auto. Samozřejmě se většinou vychází z produkčních modelů, ale jakmile se za ním zavřou dveře dílny speciálního programu, fantazii se meze nekladou. 

Ceny se samozřejmě šplhají do závratných výšin a majitelé těchto vozů se automaticky řadí k té největší automobilové smetánce. I když jde o astronomicky drahý špás, Ferrari se nechalo slyšet, že ze všech svých produktů a programů má právě u tohoto tu nejdelší čekací listinu. Na největší klenoty od Ferrari se nyní čeká pět let.

Ferrari SF90 oficiálně: Rychlejší silniční Ferrari neexistuje, ujede i LaFerrari

Ferrari SF90 oficiálně: Rychlejší silniční Ferrari neexistuje, ujede i LaFerrari

Je dobré si připomenout, že všechny žádosti musely projít přes přísné síto automobilky, protože možnost vlastnit jeden z těchto vozů se jen tak někomu nedává. Speciální dílna dokáže vytvořit pouze dva až tři vozy ročně. V galerii nahoře si můžete prohlédnout náš výběr těch nejlepších kreací. Záměrně se nezmiňujeme o těch zcela nejnovějších, jako například P80/C, které vznikalo čtyři roky, a nedávno jsme o něm psali..

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia dostávala v britských médiích celkem dost prostoru. Dokonce vyhrála prestižní anketu.

4.  6.  2020 | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

3.  6.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků