Na Slovensku opäť číha Jastrab

Koncentrácia policajtov na slovenských cestách sa cez tento víkend opäť zvýšuje, na vodičov je totiž pripravená ďalšia policajná akcia pod známym menom Jastrab. Tá je zameraná najmä na odhaľovanie závažných priestupkov proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Akcia potrvá s malými prestávkami do pondelka.

Začiatok druhej časti tejto akcie je naplánovaný na piatok 16. decembra a potrvá do pondelka 19. decembra. V nej sa bude dávať pozor na nesprávne predchádzanie, smer a spôsob jazdy, dodržiavanie ustanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy, predpísané osvetlenie či alkohol za volantom.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků