Na Slovensku opäť číha Jastrab

Koncentrácia policajtov na slovenských cestách sa cez tento víkend opäť zvýšuje, na vodičov je totiž pripravená ďalšia policajná akcia pod známym menom Jastrab. Tá je zameraná najmä na odhaľovanie závažných priestupkov proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Akcia potrvá s malými prestávkami do pondelka.

Začiatok druhej časti tejto akcie je naplánovaný na piatok 16. decembra a potrvá do pondelka 19. decembra. V nej sa bude dávať pozor na nesprávne predchádzanie, smer a spôsob jazdy, dodržiavanie ustanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy, predpísané osvetlenie či alkohol za volantom.

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

dnes | Vladimír Kadera | 19 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 8 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 68 příspěvků