Na prodej je Mercedes od zpěváka kapely U2. Je plný reproduktorů a kravské kůže

Milovníci kvalitní muziky a poctivého starého železa – zbystřete! Na prodej bude speciální Benz 450 SEL, se kterým brázdil silnice samotný Bono Vox!

Rockovou kapelu U2 jistě není třeba nikomu představovat. 22 ocenění Grammy, 15 Meteor Music Awards, sedmkrát Brit Awards, uvedení do rock and rollové síně slávy a tak dále – víme, o koho jde. Skupina se dala dohromady v roce 1976 a už o čtyři roky později vyrazila na první koncertní šňůru po Evropě a USA s albem Boy. Na oslavu tohoto úspěchu si frontman Bono (vlastním jménem Paul David Hewson) pořídil Mercedes-Benz 450 SEL, který je nyní k mání.

Mercedes-Benz SLR po Paris Hilton jel na běžný servis. Majitel se nestačil divit

Mercedes-Benz SLR po Paris Hilton jel na běžný servis. Majitel se nestačil divit

Nejde tedy o žádnou „voňavku“, zvenčí mu chybí pár lišt, lak už zažil lepší časy, uvnitř je vidět opotřebení čalounění i plastů. Bono do něj ale nechal namontovat hi-endový audiosystém Alpine se zesilovači v kufru za na tehdejší dobu tučných 12 tisíc liber a například i hasicí přístroj do prostoru u spolujezdce. Čalounění z kravské kůže přidal až jeden z pozdějších majitelů, nicméně jde o zajímavý a vcelku ojedinělý prvek.

Kim Kardashian oblékla své Lamborghini Urus do plyše. Otřesný výsledek má účel

Kim Kardashian oblékla své Lamborghini Urus do plyše. Otřesný výsledek má účel

Vůz nedávno prošel servisem a dostal nový startér i baterii, ale výfuk je na výměnu a spodek je nutné ošetřit kvůli korozi. S nájezdem 163 tisíc mil (262 tisíc kilometrů) bude již 18. 7. tohoto roku prodáván v aukci Car and Classic.

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz je německý výrobce automobilů, autobusů, užitkových a nákladních vozů. Patří do skupiny Daimler AG.

Historie sahá až do roku 1886. Poprvé byla značka Mercedes použita na automobilu v roce 1901, jako Mercedes-Benz v roce 1926.

Mercedes-Benz třídy A • Mercedes-Benz třídy C • Mercedes-Benz třídy E • Mercedes-Benz třídy S • Mercedes-Benz CLA • Mercedes-Benz GLC • Mercedes-Benz GLB-SUV

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Fiat 500e La Prima (87 kW)

Fiat 500e je dalším elektromobilem do města, který vysokou cenu techniky balí do luxusního kabátku a přichází s řadou krásných detailů. Má ale na to rovnat se s Hondou e?

27.  7.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Ford Focus 3d 2.0 ZETEC: Vůz roku 1999 už jen kvete. Jak si vedl 20 let zpět?

Ford Focus 3d 2.0 ZETEC

Ford Focus první generace, evropské Auto roku 1999, vypadá i v dnešní době dobře. Rozhodně zajímavěji než jeho zatím poslední následovník z roku 2018. Připomeňte si test třídveřové verze, který v roce 2001 přinesli kolegové z Auto.cz

24.  7.  2021 | Tomáš Zajíček | 15 příspěvků
První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 54 příspěvků