Na nové Audi dostanete dvouletou záruku

Když se dnes vypravíte k některému z dealerů společnosti Audi, dostate již nový automobil s dvouletou zárukou na celý automobil, a to bez omezení počtu ujetých kilometrů.
Na nové Audi dostanete dvouletou záruku

V praxi to znamená dvojnásobné prodloužení proti dosud poskytované roční garanci. I nadále se na nové vozy Audi vztahuje tříletá záruka na vady laku a dvanáctiletá záruka na prorezivění karoserie.

Všeobecná dvouletá záruka na bezporuchový provoz a plnou funkčnost vozu není – stejně jako doposud – nijak omezena počtem najetých kilometrů. „Dvouletá záruka se vztahuje i na originální díly a prvky z programu originálního příslušenství Audi“ dodává David Liška, vedoucí Divize Audi společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Základní dvouletá záruka zákazníkovi především garantuje, že jeho automobil má všechny vlastnosti stanovené technickými předpisy a deklarované v technické dokumentaci vozu. Předpokladem je používaní automobilu v souladu s návodem k obsluze a pravidelné provádění předepsaných prohlídek v autorizovaném servisu.

Klepněte pro větší obrázek
Audi allroad

Rozšíření záruky z jednoho na dva roky je nejen zákonnou nutností, ale také snahou přesvědčit zákazníky o kvalitě automobilů Audi. Podle vyjádření dovozce se s velkým ohlasem setkal také nedávno uvedený program Audi LongLife Service.

Ten umožňuje u vozů dodaných po 1. září 2001 (mimo Audi A8 3.3 TDI) prodloužit interval výměn motorového oleje v závislosti na způsobu používání automobilu až na 30 000 km (u zážehových modelů), resp. na 50 000 kilometrů (u modelů se vznětovými motory TDI). Pokud tento počet kilometrů neujedete ani za dva roky, musíte navštívit servis právě po jejich uplynutí.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 19 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 64 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků