Na nové Audi dostanete dvouletou záruku

Když se dnes vypravíte k některému z dealerů společnosti Audi, dostate již nový automobil s dvouletou zárukou na celý automobil, a to bez omezení počtu ujetých kilometrů.
Na nové Audi dostanete dvouletou záruku

V praxi to znamená dvojnásobné prodloužení proti dosud poskytované roční garanci. I nadále se na nové vozy Audi vztahuje tříletá záruka na vady laku a dvanáctiletá záruka na prorezivění karoserie.

Všeobecná dvouletá záruka na bezporuchový provoz a plnou funkčnost vozu není – stejně jako doposud – nijak omezena počtem najetých kilometrů. „Dvouletá záruka se vztahuje i na originální díly a prvky z programu originálního příslušenství Audi“ dodává David Liška, vedoucí Divize Audi společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Základní dvouletá záruka zákazníkovi především garantuje, že jeho automobil má všechny vlastnosti stanovené technickými předpisy a deklarované v technické dokumentaci vozu. Předpokladem je používaní automobilu v souladu s návodem k obsluze a pravidelné provádění předepsaných prohlídek v autorizovaném servisu.

Klepněte pro větší obrázek
Audi allroad

Rozšíření záruky z jednoho na dva roky je nejen zákonnou nutností, ale také snahou přesvědčit zákazníky o kvalitě automobilů Audi. Podle vyjádření dovozce se s velkým ohlasem setkal také nedávno uvedený program Audi LongLife Service.

Ten umožňuje u vozů dodaných po 1. září 2001 (mimo Audi A8 3.3 TDI) prodloužit interval výměn motorového oleje v závislosti na způsobu používání automobilu až na 30 000 km (u zážehových modelů), resp. na 50 000 kilometrů (u modelů se vznětovými motory TDI). Pokud tento počet kilometrů neujedete ani za dva roky, musíte navštívit servis právě po jejich uplynutí.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků