Na natáčení nové série The Grand Tour známou trojici doprovází Sebastian Vettel

Sebastian Vettel se v The Grand Tour objeví nejspíš nejen jako host.

Trio ex-moderátorů pořadu Top Gear, Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond, natáčí třetí sérii The Grand Tour. Jako vždy se tudíž po internetu objevují snímky a videa z příprav. Takový cirkus, který se kolem každé epizody točí, prostě jen tak neschováte.

Na aktuálním videu James May svezl Richarda Hammonda ve Ferrari 458 Italia, ovšem ještě zajímavější je přítomnost továrního jezdce Ferrari ve Formuli 1, Sebastiana Vettela.

Video: Vettel a Raikkonen vymáčkli maximum z Alfy Romeo Giulia QV

Video: Vettel a Raikkonen vymáčkli maximum z Alfy Romeo Giulia QV

Německý mistr světa se už v Top Gearu objevil jako host, ovšem nově by mohl minimálně v jedné epizodě mít důležitější roli. U farmy ve Wappenhamu, která je kousek od okruhu Silverstone, kde Vettel o víkendu vyhrál Velkou cenu, byla trojice k vidění také u Opelu Kadett, který se proslavil coby Oliver. Nová série by se na Amazon Prime měla objevit v listopadu či prosinci letošního roku.

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků