Na natáčení nové série The Grand Tour známou trojici doprovází Sebastian Vettel

Sebastian Vettel se v The Grand Tour objeví nejspíš nejen jako host.

Trio ex-moderátorů pořadu Top Gear, Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond, natáčí třetí sérii The Grand Tour. Jako vždy se tudíž po internetu objevují snímky a videa z příprav. Takový cirkus, který se kolem každé epizody točí, prostě jen tak neschováte.

Na aktuálním videu James May svezl Richarda Hammonda ve Ferrari 458 Italia, ovšem ještě zajímavější je přítomnost továrního jezdce Ferrari ve Formuli 1, Sebastiana Vettela.

Video: Vettel a Raikkonen vymáčkli maximum z Alfy Romeo Giulia QV

Video: Vettel a Raikkonen vymáčkli maximum z Alfy Romeo Giulia QV

Německý mistr světa se už v Top Gearu objevil jako host, ovšem nově by mohl minimálně v jedné epizodě mít důležitější roli. U farmy ve Wappenhamu, která je kousek od okruhu Silverstone, kde Vettel o víkendu vyhrál Velkou cenu, byla trojice k vidění také u Opelu Kadett, který se proslavil coby Oliver. Nová série by se na Amazon Prime měla objevit v listopadu či prosinci letošního roku.

TEST DS 7 Crossback PureTech 225: Extravagance bez kompromisů?

DS 7 Crossback PureTech 225

Zcela samostatná značka DS je tu a model 7 s dodatkem Crossback je startem nové éry. Vyzkoušeli jsme nejsilnější benzínové provedení a sportovně laděnou výbavu.

včera | Milan Lažanský | 41 příspěvků
TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 63 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků