Na Mall.cz teď koupíte voucher na Hyundai v exkluzivní edici. Stojí jen 499 Kč

Nákup automobilu přes internet se pomalu stává běžnou součástí života. Obchod Mall.cz má dokonce exkluzivní edici Hyundaiů.

Automobilka Hyundai jako jedna z mála chápe potenciál prodeje automobilů přes různé platformy a spojila se tak s internetovým obchodem Mall.cz. Na první nabídku automobilů jsme se podívali již na konci dubna, kdy bylo možné zakoupit modely i30, Kona a Tucson. Nově najdete v nabídce i elektromobil Ioniq Electric. Měly by ale přibýt i modely i10 a i20.

Jak to celé funguje? Mall uvádí na svých stránkách, že: „Stačí si u nás vybrat voucher v hodnotě cca 1 % z konečné ceny vozu, počkat na jeho zaslání partnerem a vyrazit k libovolnému autorizovanému prodejci dané značky vozu! Případná omezení jsou uvedena na detailu produktu.

Vůz Hyundai si na Mall.cz koupili první zákazníci. Nákup po internetu doporučují

Vůz Hyundai si na Mall.cz koupili první zákazníci. Nákup po internetu doporučují

Aktuálně je však na stránkách prodejce vidět, že poukázky na prodej automobilů výrazně zlevnily. Momentálně tak na stránkách visí vouchery v hodnotě zhruba jedné tisíciny vozu. Novinkou pak je, že v rámci rozšiřování spolupráce je možné objednat vozy Hyundai i ve speciální edici Mall Exclusive, které jsou pro tento obchod připraveny.

Tato edice je dostupná pro modely Ioniq Electric, Kona a Tucson. Voucher na každý z nich vyjde na 499 Kč. V případě volby jednoho z SUV dostanete poukázku v hodnotě 20 tisíc korun na nákup libovolného zboží z internetového obchodu. Elektromobil Ioniq Electric vám dá tento voucher ve dvojnásobné hodnotě.

Hyundai zbrojí proti Tiguanu R. Výkonný Tucson N by mohl dostat přes 340 koní

Hyundai zbrojí proti Tiguanu R. Výkonný Tucson N by mohl dostat přes 340 koní

Pro prvních zákazníků Hyundai i30 je pak připraven speciální program, který „získá možnost návštěvy nošovického výrobního závodu včetně ubytování a ochutnávky korejské kuchyně, a to i pro svůj doprovod.“ Pořízením automobilu touto cestou získáte stejné výhody jako v případě běžného nákupu. Počítejte tak se zimní sadou pneumatik, slevovou kartou na tankování či výhodným pojištěním.

TEST Volkswagen Grand California 680: Dovolená na Slovensku jezdící, spící

Volkswagen Grand California 680

Největší obytný Volkswagen měří na délku skoro sedm metrů, přitom ale jezdí jako klasická dodávka. Jeho schopnosti jsme vyrazili prověřit na Slovensko.

13.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 13 příspěvků
Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 71 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 56 příspěvků