Na dálnicích byla zahájena výstavba bran pro mýto

Na českých dálnicích již začala výstavba bran, které budou sloužit jako základní infrastruktura pro nové elektronické mýtné. První brána byla postavena 15. července na dálnici D1 na 33,7 kilometru. Postupně budou brány vybudovány na dalších místech dálnice D1, ale také na všech ostatních a také na rychlostních komunikacích.

Při výstavbě bude vždy, za asistence Policie ČR, provedena úplná uzavírka daného místa po dobu cca 15-20 minut. A to z důvodu vztyčení pilířů bran. Podrobnější informace o uzavírkách lze získat na webu ŘSD.

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků