Na českých silnicích opět proběhne velká akce typu Kryštof

Na české motoristy opět čeká dopravní akce, kterou pořádá policie České republiky. Další z řady "Kryštofů" by měl odstartovat v pondělí 26. června. Dle vyjádření zástupců dopravní policie nemusí být termín konečný a akce může proběhnout v jiný den, případně může trvat i několik dní. Dopravní akce by měla být zaměřena na všeobecné dodržování předpisů.

Doufejme jen, že policisté nebudou při této akci pouze sledovat stav autolékárniček, počet pojistek, nebo měřit rychlost 5 metrů před koncem obce a zaměří se na skutečně nebezpečné přestupky.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků