Mytí automobilů s Paegasem a Aralem

V mycích linkách čerpacích stanic Aral je možné zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu.
Mytí automobilů s Paegasem a Aralem
Společnosti Aral ve spolupráci se společností Radiomobil představila novou, v České republice zatím ojedinělou službu. Pomocí této služby je možné zaplatit za zvelebení vašeho auta v mycí lince prostřednictvím mobilního telefonu sítě Peagas.

Pokud vlastníte mobilní telefon od Paegasu, tak už nemusíte jít pro kupón na mycí linku k pokladě čerpací stanice, ale můžete použít následující postup a zaplatit tak za mytí bezhotovostně.

Pokyny jsou umístěny před vjezdem do mycí linky Aral a jsou velice jednoduché. Přijedete k mycí lince, když na ovládacím panelu svítí zelená kontrolka vytočíte číslo 4466. Poslechnete si instrukce a po výzvě zadáte číslo mycí linky a číslo mycího programu (vše je uvedeno na ovládacím panelu linky). Údaje potvrdíte stiskem klávesy s křížkem.

Po krátké době se na ovládacím panelu linky objeví číslo objednaného programu, pokud je správné, stisknete zelené tlačítko. Když není správné, tak stisknete červené tlačítko a objednávka se zruší. Po stisku zeleného tlačítka už musíte jen vjet do mycí linky a očista vašeho auta může začít.

Cena mycího programu bude zahrnuta v měsíčním účtu a pokud používáte Twist kartu, tak se cena programu odečte z vašeho kreditu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků