Mytí automobilů s Paegasem a Aralem

V mycích linkách čerpacích stanic Aral je možné zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu.
Mytí automobilů s Paegasem a Aralem
Společnosti Aral ve spolupráci se společností Radiomobil představila novou, v České republice zatím ojedinělou službu. Pomocí této služby je možné zaplatit za zvelebení vašeho auta v mycí lince prostřednictvím mobilního telefonu sítě Peagas.

Pokud vlastníte mobilní telefon od Paegasu, tak už nemusíte jít pro kupón na mycí linku k pokladě čerpací stanice, ale můžete použít následující postup a zaplatit tak za mytí bezhotovostně.

Pokyny jsou umístěny před vjezdem do mycí linky Aral a jsou velice jednoduché. Přijedete k mycí lince, když na ovládacím panelu svítí zelená kontrolka vytočíte číslo 4466. Poslechnete si instrukce a po výzvě zadáte číslo mycí linky a číslo mycího programu (vše je uvedeno na ovládacím panelu linky). Údaje potvrdíte stiskem klávesy s křížkem.

Po krátké době se na ovládacím panelu linky objeví číslo objednaného programu, pokud je správné, stisknete zelené tlačítko. Když není správné, tak stisknete červené tlačítko a objednávka se zruší. Po stisku zeleného tlačítka už musíte jen vjet do mycí linky a očista vašeho auta může začít.

Cena mycího programu bude zahrnuta v měsíčním účtu a pokud používáte Twist kartu, tak se cena programu odečte z vašeho kreditu.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků