Mytí automobilů s Paegasem a Aralem

V mycích linkách čerpacích stanic Aral je možné zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu.
Mytí automobilů s Paegasem a Aralem
Společnosti Aral ve spolupráci se společností Radiomobil představila novou, v České republice zatím ojedinělou službu. Pomocí této služby je možné zaplatit za zvelebení vašeho auta v mycí lince prostřednictvím mobilního telefonu sítě Peagas.

Pokud vlastníte mobilní telefon od Paegasu, tak už nemusíte jít pro kupón na mycí linku k pokladě čerpací stanice, ale můžete použít následující postup a zaplatit tak za mytí bezhotovostně.

Pokyny jsou umístěny před vjezdem do mycí linky Aral a jsou velice jednoduché. Přijedete k mycí lince, když na ovládacím panelu svítí zelená kontrolka vytočíte číslo 4466. Poslechnete si instrukce a po výzvě zadáte číslo mycí linky a číslo mycího programu (vše je uvedeno na ovládacím panelu linky). Údaje potvrdíte stiskem klávesy s křížkem.

Po krátké době se na ovládacím panelu linky objeví číslo objednaného programu, pokud je správné, stisknete zelené tlačítko. Když není správné, tak stisknete červené tlačítko a objednávka se zruší. Po stisku zeleného tlačítka už musíte jen vjet do mycí linky a očista vašeho auta může začít.

Cena mycího programu bude zahrnuta v měsíčním účtu a pokud používáte Twist kartu, tak se cena programu odečte z vašeho kreditu.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků