Mutec RR Phantom: limuzína jak se patří

Rolls Royce Phantom se sice řadí mezi špičkové limuzíny, ale pro někoho to nemusí stačit. Podívejte se, jak si luxus představuje Mutec.

Jistě si mnoho lidí po vyslovení slova limuzína hned vzpomene na obří vozy s délkou i přes šest a půl metru, které mají hned tři rady bočních oken a na zadních sedadlech prostoru jako při bazénu. K takým automobilům pak samozřejmě nemůže chybět osobní řidič.

Rolls Royce Phantom je ve světě chápán jako opravdu luxusní vůz, jenomže firma Mutec si myslí, že na jeho základech dokáže ještě víc. A to se jí skutečně podařilo. Společnost totiž nabízí Phantom prodloužený hned o 110 cm oproti standardnímu modelu (celková délka tak dosahuje téměř sedm metrů). K prodloužení došlo logicky ve střední části, kde přibyla i opačně otočená řada sedadel. Oproti sobě se otevírající dveře zůstaly samozřejmě zachovány a uvnitř se může Phantom pyšnit skutečně prvotřídním zpracováním.

Pro zachování maximálního soukromí došlo k oddělení prostoru pro řidiče od toho pro pasažéry. Zákazníci mohou volit do interiéru všechny prvky, které Rolls Royce nabízí, žádné odlišnosti zde nenajdeme. Cenu vozu prozatím Mutec nezveřejnil, ale díky náročným a exkluzivním úpravám a také značce samotné rozhodně nízká nebude. Jen pro připomenutí, pod kapotou zůstává dvanáctiválec o objemu 6,75 litru s výkonem 338 kW/460 k.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mutec Rolls Royce Phantom

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků