Musketier C-Crosser: d´Artagnana nečekejte

Tunerská společnost Musketier se pečlivě věnuje francouzským vozům ,a tak není divu, že si přichystala i paket pro první SUV značky Citroen. A jelikož platí pravidlo, že méně je někdy více, nedoznal tenhle Francouz žádných radikálních změn.

Proti sériovému modelu tak dostal C-Crosser pouze upravenou mřížku chladiče, kterou nyní zdobí chrom. Nové jsou také kola z lehké slitiny a jak to u SUV musí být, dostal Citroen i boční nášlapy z chromovaných trubek a o výkonu má přesvědčit duální koncovka výfuku.

A co se týká výkonu, pak je k dispozici úprava naftového čtyřválce 2,2 HDi o výkonu 115 kW (156 k). Díky chipu lze výkon navýšit až na 140 kW (191 k).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Musketier C-Crosser
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků