Mulliner vsadil na černou. V novém paketu předvádí Bentley Continental GT

Mulliner se taky vydal cestou módního rčení „černou nic nezkazíš“. Představuje vlastní paket Blackline.

Rovněž personalizační divize Mulliner od Bentley jede na trendy vlně začerněných doplňků. Pro kupé i kabrio Continental GT tak nyní předvádí vlastní verzi paketu Blackline, nahrazující původní chromované prvky za černě lakované díly v exkluzivním designu.

Podle Bentley je skoro 40 % všech exemplářů Continentalu GT objednáváno s existujícím paketem Blackline, i Mulliner tak chce zámožným klientům nabídnout vlastní verzi černého stylingu. Jedinými výraznějšími částmi v chromu jsou pak ohraničení motivu masky chladiče a znaky Bentley na karoserii a kolech.

Součástí paketu od Mullineru je taky lakování krytů zrcátek odstínem černé Beluga a hlavně 22palcová kola se středovými krytkami, které se neotáčejí spolu s koly, takže loga „B“ zůstávají ve svislé čitelné poloze – vychytávka, kterou dříve zpopularizoval Rolls-Royce, později se ale objevila i na obyčejných Volkswagenech.

V interiéru se paket Mulliner Blackline neprojevuje, tudíž zákazníkům zůstávají obsáhlé možnosti personalizace, případně mohou zvolit jednu z osmi připravených tříbarevných kombinací čalounění, obložení a doplňků včetně „diamantového“ prošívání sedadel a bočnic dveří.

Pod kapotou se přirozeně taky nic nemění. Nový paket je dostupný pro vrcholnou motorizaci standardního Continentalu GT s twin-turbo 6.0 V12 (635 k/467 kW) i pro slabší twin-turbo 4.0 V8 (550 k/404 kW).

Bentley

Bentley Motors Limited je britský výrobce luxusních automobilů. Společnost v roce 1919 založil Walter Owen Bentley. V roce 1931 koupil automobilku Rolls-Royce. Od roku 1998 patří Bentley do koncernu Volkswagen.

Bentley Continental GTBentley MulsanneBentley Flying SpurBentley Bentayga • Bentley Mulliner

Váš názor Další článek: Týden na zpátečku speciál: Žhavé tipy na dárky pro řidiče a automobilové nadšence!

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,