Mugen Honda Jazz, nový a již poladěný

Automobilka Honda představila novou generaci modelu Jazz teprve před pár dny a dvorní tuner Mugen má již připravený optický paket pro tohoto prcka.

Téměř čistě stylingová úprava nabízí proměnu vozu do opravdu agresivních tvarů. Zcela nový přední a zadní nárazník, boční prahové nástavce a zadní střešní spoiler doplňují potřebná kola z lehké slitiny.

V interiéru pak lze najít ty správné sportovní doplňky, jako jsou sportovní pedály, sportovní dekorace z různých materiálů, změnu podbarvení přístrojů a další.

Jediné, co mohlo zlepšit jízdní vlastnosti je pak modifikovaný podvozek, který se může pochlubit sportovnějšími tlumiči a pružinami a poté koncový díl výfuku. O pohon se pak stará čtyřválec 1,5 VTEC o výkonu 88 kW (120 k), který určitě nenabídne žádnou ostudnou dynamiku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Mugen Honda Jazz
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků