MS motocyklů, GP USA: Rossi konečně poražen

Po řadě let se MS motocyklů opět dostalo za "Velkou louži" na okruh v Laguna Seca v USA. Osmý podnik letošního šampionátu ale jedou pouze jezdci nejsilnější kubatury. Pole Position pomohlo domácímu jezdci, Nicku Haydenovi, k zisku prvního letošního triumfu, Rossi dojel třetí.
MS motocyklů, GP USA: Rossi konečně poražen

Poznámka: Obrázky s výsledky jsou z webu MotoGP.

Tip: Výsledky všech letošních Grand Prix najdete zde.

MotoGP

Tréninky - Po řadě let se MS motocyklů opět dostalo za "Velkou louži" na okruh v Laguna Seca v USA. Osmý podnik letošního šampionátu ale jedou pouze jezdci nejsilnější kubatury, kde v úvodním tréninku všem ukázal záda Troy Bayliss s motocyklem Honda. Další dvě příčky připadly domácím jezdcům v pořadí Nicky Hayden a John Hopkins. V dalších dvou trénincích nenašel přemožitele Američan Hayden.

Kvalifikace - V kvalifikaci své zkušenosti z tréninků zhodnotil právě Nicky Hayden a vybojoval si do GP USA Pole Position. Druhé místo si vyjel Valentino Rossi a v první řadě dvojici doplní Alex Barros.

Závod - Pole Position pomohlo domácímu jezdci, Nicku Haydenovi, k zisku prvního letošního triumfu. Druhé místo vybojoval také Američan, Colin Edwards, a až třetí byl úřadující mistr světa, Ital Rossi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
1. měřený trénink  ---  2. měřený trénink ---  3. měřený trénink

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Výsledky kvalifikace --- GP USA --- Průběžné pořadí v MS

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků