MS motocyklů, GP USA: Rossi konečně poražen

Po řadě let se MS motocyklů opět dostalo za "Velkou louži" na okruh v Laguna Seca v USA. Osmý podnik letošního šampionátu ale jedou pouze jezdci nejsilnější kubatury. Pole Position pomohlo domácímu jezdci, Nicku Haydenovi, k zisku prvního letošního triumfu, Rossi dojel třetí.
MS motocyklů, GP USA: Rossi konečně poražen

Poznámka: Obrázky s výsledky jsou z webu MotoGP.

Tip: Výsledky všech letošních Grand Prix najdete zde.

MotoGP

Tréninky - Po řadě let se MS motocyklů opět dostalo za "Velkou louži" na okruh v Laguna Seca v USA. Osmý podnik letošního šampionátu ale jedou pouze jezdci nejsilnější kubatury, kde v úvodním tréninku všem ukázal záda Troy Bayliss s motocyklem Honda. Další dvě příčky připadly domácím jezdcům v pořadí Nicky Hayden a John Hopkins. V dalších dvou trénincích nenašel přemožitele Američan Hayden.

Kvalifikace - V kvalifikaci své zkušenosti z tréninků zhodnotil právě Nicky Hayden a vybojoval si do GP USA Pole Position. Druhé místo si vyjel Valentino Rossi a v první řadě dvojici doplní Alex Barros.

Závod - Pole Position pomohlo domácímu jezdci, Nicku Haydenovi, k zisku prvního letošního triumfu. Druhé místo vybojoval také Američan, Colin Edwards, a až třetí byl úřadující mistr světa, Ital Rossi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
1. měřený trénink  ---  2. měřený trénink ---  3. měřený trénink

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Výsledky kvalifikace --- GP USA --- Průběžné pořadí v MS

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků