Možná největší letošní sraz VW se koná již tuto neděli. Sledovat ho můžete i s námi

Britské zastoupení VW organizuje virtuální srazy v konzolové hře. Živý záznam vysílá do celého světa.

Aktuální situace automobilovým srazům moc nepřeje. Objevují se sice první vlaštovky, ale vždy jde o maximálně pár desítek aut někde na parkovišti. Velké akce mají prostě utrum, protože takový pořádný automobilový sraz v počtu účastníků vydá i za velký festival popových kapel. Vybrané události se sice odsunují na podzim, ale ani tak to nemají jisté. Někteří tak řeší, jak z toho ven.

Volkswagen Fest 2k19 v obří galerii: Opět trhal rekordy! Najdete se na fotkách?

Volkswagen Fest 2k19 v obří galerii: Opět trhal rekordy! Najdete se na fotkách?

Britské zastoupení Volkswagenu přišlo se zajímavou alternativou. Ve spojení s influencerem Tomem Extonem připravilo sérii automobilových srazů ve hře Forza Horizon 4, která je dostupná pro herní konzoli Xbox One. Srazy se vysílají živě a zaznamenaly enormní úspěch. 

První sraz se konal již 17. května a zastoupení se nyní pochlubilo s čísly. Živý přenos ze srazu sledovalo i 33 tisíc lidí. Volkswagen má pro účastníky srazu dokonce připravené speciální virtuální vozy, které jim rozdává. Elektrický závodní monopost ID.R získalo během prvního srazu více než 2000 hráčů a další tisíce se mohli těšit z historických kousků značky.

Zánovní VW Golf Cabriolet po doktorovi není mýtus. Může být váš skoro zadarmo

Zánovní VW Golf Cabriolet po doktorovi není mýtus. Může být váš skoro zadarmo

Proč se pro tento krok ve hře Forza Horizon 4 rozhodlo zrovna britské zastoupení značky je jasné už podle jejího zasazení. Prostředí hry je totiž vymodelované podle Velké Británie. Poslední a zřejmě největší sraz se koná tuto neděli 7. června ve 21:00. Pokud nedisponujete herní konzolí Xbox One, můžete sraz sledovat na tomto kanále.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 34 příspěvků