Motory BMW se objeví i v jiných vozech

Německá automobilka BMW chce navázat na svou dřívější praxi, kdy dodávala vybrané motory i jiným automobilkám. V současnosti sice spolupracuje např. s koncernem PSA na vývoji a vyměněné vybraných agregátů, ale do budoucna by mělo vše vypadat ještě trochu jinak.

BMW totiž chce dodávat své motory i dalším automobilkám a tím získat nové odbytiště a tedy i zisky. BMW chce své plány v tomto představit v nejbližších dnech, kdy chce upřesnit o jaké agregáty by mělo jít a s jakými automobilkami by chtělo BMW jednat. Již dopředu lze ovšem vyloučit, že by automobilka nabídla své vrcholné agregáty.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků