Motorola pracuje pro německou automobilku Audi

Společnost Motorola získala od německé automobilky Audi zakázku na dodávku telematického systému.
Motorola pracuje pro německou automobilku Audi
Cílem zakázky je poskytnout řidičům automobilů Audi moderní informační řešení, které bude držet krok s nejnovějšími možnostmi v rámci životnosti automobilu. Navíc, za velmi významnou, lze tuto zakázku označit i z pohledu Motoroly.

Ve vozech Audi budeme moci najít komunikační jednotku (Telematics Communications Unit), která slouží jako brána pro informační systém Audi. TCU umožňuje řidičům přístup k telematickým servisním službám, které jsou soustředěny na portálu Audi a k dispozici je i přímý přístup k Internetu. Systém obsahuje i komunikační řešení společnosti Motorola postavené na technologii Java a MOST (Media Oriented Systém Transport).

TCU navíc ve spojení s vestavěným telefonem umožňuje používat i služby založené na GSM či na technologii všeobecných radiofrekvenčních služeb GPRS. TCU umí komunikovat i s přenosnými počítači či zařízeními typu PDA.

Podle vyjádření Mariose Zeniose je společnost Motorola potěšena tím, že získala tuto šestiletou zakázku. „Telematická vize společnosti Audi zahrnuje vestavěné elektronické prvky společnosti Motorola a my jsme rádi, že zákazníci Audi budou moci využívat technologie, na jejichž vývoji se podílíme“ dodává Marios Zenios.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 56 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků