Motorola pracuje pro německou automobilku Audi

Společnost Motorola získala od německé automobilky Audi zakázku na dodávku telematického systému.
Motorola pracuje pro německou automobilku Audi
Cílem zakázky je poskytnout řidičům automobilů Audi moderní informační řešení, které bude držet krok s nejnovějšími možnostmi v rámci životnosti automobilu. Navíc, za velmi významnou, lze tuto zakázku označit i z pohledu Motoroly.

Ve vozech Audi budeme moci najít komunikační jednotku (Telematics Communications Unit), která slouží jako brána pro informační systém Audi. TCU umožňuje řidičům přístup k telematickým servisním službám, které jsou soustředěny na portálu Audi a k dispozici je i přímý přístup k Internetu. Systém obsahuje i komunikační řešení společnosti Motorola postavené na technologii Java a MOST (Media Oriented Systém Transport).

TCU navíc ve spojení s vestavěným telefonem umožňuje používat i služby založené na GSM či na technologii všeobecných radiofrekvenčních služeb GPRS. TCU umí komunikovat i s přenosnými počítači či zařízeními typu PDA.

Podle vyjádření Mariose Zeniose je společnost Motorola potěšena tím, že získala tuto šestiletou zakázku. „Telematická vize společnosti Audi zahrnuje vestavěné elektronické prvky společnosti Motorola a my jsme rádi, že zákazníci Audi budou moci využívat technologie, na jejichž vývoji se podílíme“ dodává Marios Zenios.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků