Motorola pracuje pro německou automobilku Audi

Společnost Motorola získala od německé automobilky Audi zakázku na dodávku telematického systému.
Motorola pracuje pro německou automobilku Audi
Cílem zakázky je poskytnout řidičům automobilů Audi moderní informační řešení, které bude držet krok s nejnovějšími možnostmi v rámci životnosti automobilu. Navíc, za velmi významnou, lze tuto zakázku označit i z pohledu Motoroly.

Ve vozech Audi budeme moci najít komunikační jednotku (Telematics Communications Unit), která slouží jako brána pro informační systém Audi. TCU umožňuje řidičům přístup k telematickým servisním službám, které jsou soustředěny na portálu Audi a k dispozici je i přímý přístup k Internetu. Systém obsahuje i komunikační řešení společnosti Motorola postavené na technologii Java a MOST (Media Oriented Systém Transport).

TCU navíc ve spojení s vestavěným telefonem umožňuje používat i služby založené na GSM či na technologii všeobecných radiofrekvenčních služeb GPRS. TCU umí komunikovat i s přenosnými počítači či zařízeními typu PDA.

Podle vyjádření Mariose Zeniose je společnost Motorola potěšena tím, že získala tuto šestiletou zakázku. „Telematická vize společnosti Audi zahrnuje vestavěné elektronické prvky společnosti Motorola a my jsme rádi, že zákazníci Audi budou moci využívat technologie, na jejichž vývoji se podílíme“ dodává Marios Zenios.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků