Motorky na AutoRevue.cz: chcete je?

Právě dnes začal v Mnichově největší motocyklový veletrh na světě, INTERMOT (18. – 22. září). Na novém výstavišti se předvede 1000 vystavovatelů ze 40 zemí na celkové ploše 120 000 m2. Veletrh je rozmístěn do 12 klimatizovaných pavilónů. Očekávaná návštěvnost je okolo 150 000 osob.

INTERMOT je tradičně doprovázen bohatým programem - atraktivními ukázkami, závody a dalšími motorkářskými vylomeninami. Dále si bude možnost vyzkoušet motocykly všech kubatur přímo na výstavišti a jeho volné ploše. Další informace naleznete na www.intermot-muenchen.de. Po skončení veletrhu vás budeme na Autorevue informovat o jeho největších novinkách.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků