Motorkáři z Hell´s Angels: 562 dopravních přestupků

O víkendu proběhl v Praze moto-sraz klubu Hell´s Angels a policie ČR byla u toho. Během třech dnů bylo zkontrolováno 548 osob a 484 motocyklů. Výsledných 562 dopravních přestupků stojí za pováženou.

Policisté se při kontrolách zaměřili zejména na technický stav, čitelnost registračních značek či oslňování řidičů zapnutými dálkovými světly. Radary naměřily celkem 178x překročenou rychlost a u 28 řidičů policisté zjistili, že motorkáři jedou pod vlivem alkoholu. Ve více než 60 případech byl technický stav motocyklu klasifikován jako nevyhovující a u devíti řidičů bylo zjištěno, že nemají řidičské oprávnění na motocykl.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
V motorkářském klubu jsou jen ostří chlapi

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků