Motorkáři z Hell´s Angels: 562 dopravních přestupků

O víkendu proběhl v Praze moto-sraz klubu Hell´s Angels a policie ČR byla u toho. Během třech dnů bylo zkontrolováno 548 osob a 484 motocyklů. Výsledných 562 dopravních přestupků stojí za pováženou.

Policisté se při kontrolách zaměřili zejména na technický stav, čitelnost registračních značek či oslňování řidičů zapnutými dálkovými světly. Radary naměřily celkem 178x překročenou rychlost a u 28 řidičů policisté zjistili, že motorkáři jedou pod vlivem alkoholu. Ve více než 60 případech byl technický stav motocyklu klasifikován jako nevyhovující a u devíti řidičů bylo zjištěno, že nemají řidičské oprávnění na motocykl.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
V motorkářském klubu jsou jen ostří chlapi

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků