Motorkáři z Hell´s Angels: 562 dopravních přestupků

O víkendu proběhl v Praze moto-sraz klubu Hell´s Angels a policie ČR byla u toho. Během třech dnů bylo zkontrolováno 548 osob a 484 motocyklů. Výsledných 562 dopravních přestupků stojí za pováženou.

Policisté se při kontrolách zaměřili zejména na technický stav, čitelnost registračních značek či oslňování řidičů zapnutými dálkovými světly. Radary naměřily celkem 178x překročenou rychlost a u 28 řidičů policisté zjistili, že motorkáři jedou pod vlivem alkoholu. Ve více než 60 případech byl technický stav motocyklu klasifikován jako nevyhovující a u devíti řidičů bylo zjištěno, že nemají řidičské oprávnění na motocykl.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
V motorkářském klubu jsou jen ostří chlapi

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků