Modely Fiatu u indických dealerů Tata

Fiat Group a Tata Motors Ltd. oznámili 13. ledna 2006, že podepsali smlouvu o spolupráci v rámci dealerské sítě, a to tak, že modely zn. Fiat budou prodávány u vybraných indických dealerů společnosti Tata. Tata Motors bude řídit marketing a distribuci modelů zn. Fiat.

Po podepsání této smlouvy budou vybrané modely zn. Fiat spolu s výrobní řadou modelů Tata k dispozici spolu se servisem a prodejem náhradních dílů od března 2006 v dealerské síti zn. Tata. Prodejní místa budou spolu se stávajícím logem Tata označena i  novým logem Fiatu.

 

Podepsaná smlouva je prvním výsledkem společné akce, odstartované po podpisu tzv. Memoranda porozumění mezi Fiatem  Group a Tata Motors v září 2005. Předpokládá se, že dojde k dalšímu způsobu spolupráce mezi výše zmíněnými subjekty.

 

K podpisu smlouvy se vyjádřil i výkonný ředitel Fiatu S.p.A. Sergio Marchionne: “Tato smlouva představuje milník našeho působení v Indii. Umožňuje nám zvýšit počet našich zákazníků v této zemi a zároveň poskytovat služby nejvyšší kvality stávajícím zákazníkům. Nový tým má skvělé výsledky a jsem si jistý, že naše spolupráce s Tata Motors se dále rozvine v oblastech vývoje produktu, výroby a materiálů.”

 

Ratan Tata, president Tata Group a Tata Motors, prohlásil: “Jsem velmi potěšen tímto rychlým a definitivním začátkem potenciálně dlouhého vztahu.Věříme, že budeme pokračovat a výsledkem brzy bude ještě více strategická aliance mezi dvěmi organizacemi na obou trzích”.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků