Modely Fiatu u indických dealerů Tata

Fiat Group a Tata Motors Ltd. oznámili 13. ledna 2006, že podepsali smlouvu o spolupráci v rámci dealerské sítě, a to tak, že modely zn. Fiat budou prodávány u vybraných indických dealerů společnosti Tata. Tata Motors bude řídit marketing a distribuci modelů zn. Fiat.

Po podepsání této smlouvy budou vybrané modely zn. Fiat spolu s výrobní řadou modelů Tata k dispozici spolu se servisem a prodejem náhradních dílů od března 2006 v dealerské síti zn. Tata. Prodejní místa budou spolu se stávajícím logem Tata označena i  novým logem Fiatu.

 

Podepsaná smlouva je prvním výsledkem společné akce, odstartované po podpisu tzv. Memoranda porozumění mezi Fiatem  Group a Tata Motors v září 2005. Předpokládá se, že dojde k dalšímu způsobu spolupráce mezi výše zmíněnými subjekty.

 

K podpisu smlouvy se vyjádřil i výkonný ředitel Fiatu S.p.A. Sergio Marchionne: “Tato smlouva představuje milník našeho působení v Indii. Umožňuje nám zvýšit počet našich zákazníků v této zemi a zároveň poskytovat služby nejvyšší kvality stávajícím zákazníkům. Nový tým má skvělé výsledky a jsem si jistý, že naše spolupráce s Tata Motors se dále rozvine v oblastech vývoje produktu, výroby a materiálů.”

 

Ratan Tata, president Tata Group a Tata Motors, prohlásil: “Jsem velmi potěšen tímto rychlým a definitivním začátkem potenciálně dlouhého vztahu.Věříme, že budeme pokračovat a výsledkem brzy bude ještě více strategická aliance mezi dvěmi organizacemi na obou trzích”.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků