Modely Fiatu u indických dealerů Tata

Fiat Group a Tata Motors Ltd. oznámili 13. ledna 2006, že podepsali smlouvu o spolupráci v rámci dealerské sítě, a to tak, že modely zn. Fiat budou prodávány u vybraných indických dealerů společnosti Tata. Tata Motors bude řídit marketing a distribuci modelů zn. Fiat.

Po podepsání této smlouvy budou vybrané modely zn. Fiat spolu s výrobní řadou modelů Tata k dispozici spolu se servisem a prodejem náhradních dílů od března 2006 v dealerské síti zn. Tata. Prodejní místa budou spolu se stávajícím logem Tata označena i  novým logem Fiatu.

 

Podepsaná smlouva je prvním výsledkem společné akce, odstartované po podpisu tzv. Memoranda porozumění mezi Fiatem  Group a Tata Motors v září 2005. Předpokládá se, že dojde k dalšímu způsobu spolupráce mezi výše zmíněnými subjekty.

 

K podpisu smlouvy se vyjádřil i výkonný ředitel Fiatu S.p.A. Sergio Marchionne: “Tato smlouva představuje milník našeho působení v Indii. Umožňuje nám zvýšit počet našich zákazníků v této zemi a zároveň poskytovat služby nejvyšší kvality stávajícím zákazníkům. Nový tým má skvělé výsledky a jsem si jistý, že naše spolupráce s Tata Motors se dále rozvine v oblastech vývoje produktu, výroby a materiálů.”

 

Ratan Tata, president Tata Group a Tata Motors, prohlásil: “Jsem velmi potěšen tímto rychlým a definitivním začátkem potenciálně dlouhého vztahu.Věříme, že budeme pokračovat a výsledkem brzy bude ještě více strategická aliance mezi dvěmi organizacemi na obou trzích”.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků