Modely Fiatu u indických dealerů Tata

Fiat Group a Tata Motors Ltd. oznámili 13. ledna 2006, že podepsali smlouvu o spolupráci v rámci dealerské sítě, a to tak, že modely zn. Fiat budou prodávány u vybraných indických dealerů společnosti Tata. Tata Motors bude řídit marketing a distribuci modelů zn. Fiat.

Po podepsání této smlouvy budou vybrané modely zn. Fiat spolu s výrobní řadou modelů Tata k dispozici spolu se servisem a prodejem náhradních dílů od března 2006 v dealerské síti zn. Tata. Prodejní místa budou spolu se stávajícím logem Tata označena i  novým logem Fiatu.

 

Podepsaná smlouva je prvním výsledkem společné akce, odstartované po podpisu tzv. Memoranda porozumění mezi Fiatem  Group a Tata Motors v září 2005. Předpokládá se, že dojde k dalšímu způsobu spolupráce mezi výše zmíněnými subjekty.

 

K podpisu smlouvy se vyjádřil i výkonný ředitel Fiatu S.p.A. Sergio Marchionne: “Tato smlouva představuje milník našeho působení v Indii. Umožňuje nám zvýšit počet našich zákazníků v této zemi a zároveň poskytovat služby nejvyšší kvality stávajícím zákazníkům. Nový tým má skvělé výsledky a jsem si jistý, že naše spolupráce s Tata Motors se dále rozvine v oblastech vývoje produktu, výroby a materiálů.”

 

Ratan Tata, president Tata Group a Tata Motors, prohlásil: “Jsem velmi potěšen tímto rychlým a definitivním začátkem potenciálně dlouhého vztahu.Věříme, že budeme pokračovat a výsledkem brzy bude ještě více strategická aliance mezi dvěmi organizacemi na obou trzích”.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků