Model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Jediný kus na světě je dokonale věrný originálu

Model auta za cenu kompaktního hatchbacku vznikl přímo ve spolupráci s automobilkou Bugatti.

Amalgam Collection, prestižní britský výrobce modelů aut, představuje veřejnosti jedno ze svých vrcholných děl v podobě Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition. Firma na modelu spolupracovala se samotnou automobilkou, aby jen jednomu majiteli udělala radost naprostou věrností originálu.

Černou nic nezkazíš. Bugatti ukazuje speciální Chirony Noire Duo, karbonem nešetří

Černou nic nezkazíš. Bugatti ukazuje speciální Chirony Noire Duo, karbonem nešetří

Automobilka poskytla výkresy i originální soubory CAD, se kterými tak mohlo toto unikátní dílo vzniknout. Hotový model byl po dokončení poslán do Bugatti, kde byl důkladně prozkoumán designéry a inženýry, kteří následně potvrdili jeho dokonalost. Model v měřítku 1:8 už svého majitele má, vyšel ho na 12 tisíc dolarů (274.000 Kč).

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Firma Amalgam Collection začala svou cestu již v roce 1995, kdy vyráběla perfektní prototypy vysavačů Dyson. Dnes platí za světového lídra ve výrobě exkluzivních modelů aut. Světová špička si svá díla samozřejmě nechá řádně zaplatit, podobné sumy jako za tento Veyron tak nejsou ojedinělé.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 73 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 10 příspěvků