Mobilní telefon Siemens S65 ve stylu Golfu GTI

Siemens uvede v červnu na trh speciální edici mobilu S65, který potěší fanoušky Volkswagenu Golfu GTI. Ten má pod kapotou motoru 2.0 TFSI s výkonem 147 kW a k němu přidává pár optických doplňků a vylepšené jízdní vlastnosti.

Speciální edice mobilu má designové prvky ve stylu včelí plástve, kterou Golf používá u mřížky chladiče a nasávacích otvorů v nárazníku. Ostrého Golfa bude S65 připomínat také červenou barvou okolo displeje, nápisem GTI a současně tapetami a vyzváněním. Edice bude omezena třemi tisíci kusy, základní funkce mobilu zůstaly stejné jako u běžného modelu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Siemens S65 GTI --- Volkswagen Golf GTI

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků