Mladíkovo řádění zastavil až náraz do Lamborghini. Život jako v GTA se mu nevyplatil

Kriminální činy nelze přisuzovat počítačovým hrám, ale v tomto případě se to vyloženě nabízí. Puberťák si žil, jako by byl v Grand Theft Auto.

Policie řešila velmi kuriózní případ. Dne 6. října dostala hlášení o odcizeném vozidle Subaru Forester bílé barvy. Od té doby ticho po pěšině. Včera však ve večerních hodinách byl vůz spatřen policejní hlídkou na příjezdové cestě k parku Birdwood Avenue v australském městě Melbourne.

Dopravní nehoda v zahraničí: Správný postup řešení, užitečné rady a tipy

Dopravní nehoda v zahraničí: Správný postup řešení, užitečné rady a tipy

Svou označenou Toyotu Hilux proto zaparkovala těsně za Subaru a chystala se zasáhnout. V momentě, kdy policisté vystoupili z vozu, mladík Subaru nastartoval, prudce se otočil a začal unikat zběsilou jízdou, při které decimoval park. 

Jeho jízdu ukončil až boční náraz do žlutého SUV Lamborghini Urus. Oba automobily jsou podle fotografií policie na odpis. Po nárazu začal mladý muž z vozu unikat po vlastních. Policie jej však dostihla a zadržen byl jen kousek od nehody.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Nyní čelí obviněním z dvojnásobné krádeže automobilu, třem krádežím majetku a dvěma  vloupáním. Jeho život je očividně jedna velká jízda. O tom, jak svou éru adolescenta začal, nyní bude moct přemýšlet po rozsudku dětského soudu.

Minitest Mazda 6 Wagon Skyactiv-D184 AT Revolution Top: Pohlazení po duši

Mazda 6 Wagon Skyactiv-D AT

Současná generace Mazdy 6 je tady s námi už od roku 2013. Její poslední facelift byl tak důsledný, že by se snad dalo hovořit o mezigenerační obměně, tyto úvahy si ale dnes odpustíme. Pojďme si místo toho popovídat o tom, pro je Mazda 6 stále prostě „jen“ moc, moc dobré auto.

dnes | Petr Schnagl
Minitest BMW 440i xDrive Cabrio: Jízda s panem Dokonalým. Možná už naposledy

BMW 440i xDrive Cabrio

Kabriolety střední velikosti se už pomalu stávají ohroženým druhem. Buďme rádi za každého zástupce této dokonalé třídy!

16.  11.  2019 | Vladimír Kadera | 14 příspěvků
TEST SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT: Zákaznicí, koukejte. Konkurenti, učte se!

SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT

Naftový motor, automatická převodovka, pohon všech kol a více než slušná výbava. Korando je na souboj s evropskými konkurenty perfektně připraveno.

14.  11.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků