Mladíkovo řádění zastavil až náraz do Lamborghini. Život jako v GTA se mu nevyplatil

Kriminální činy nelze přisuzovat počítačovým hrám, ale v tomto případě se to vyloženě nabízí. Puberťák si žil, jako by byl v Grand Theft Auto.

Policie řešila velmi kuriózní případ. Dne 6. října dostala hlášení o odcizeném vozidle Subaru Forester bílé barvy. Od té doby ticho po pěšině. Včera však ve večerních hodinách byl vůz spatřen policejní hlídkou na příjezdové cestě k parku Birdwood Avenue v australském městě Melbourne.

Dopravní nehoda v zahraničí: Správný postup řešení, užitečné rady a tipy

Dopravní nehoda v zahraničí: Správný postup řešení, užitečné rady a tipy

Svou označenou Toyotu Hilux proto zaparkovala těsně za Subaru a chystala se zasáhnout. V momentě, kdy policisté vystoupili z vozu, mladík Subaru nastartoval, prudce se otočil a začal unikat zběsilou jízdou, při které decimoval park. 

Jeho jízdu ukončil až boční náraz do žlutého SUV Lamborghini Urus. Oba automobily jsou podle fotografií policie na odpis. Po nárazu začal mladý muž z vozu unikat po vlastních. Policie jej však dostihla a zadržen byl jen kousek od nehody.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Nyní čelí obviněním z dvojnásobné krádeže automobilu, třem krádežím majetku a dvěma  vloupáním. Jeho život je očividně jedna velká jízda. O tom, jak svou éru adolescenta začal, nyní bude moct přemýšlet po rozsudku dětského soudu.

TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG R-Line Variant: Nejlepší jízda na trhu?

VW Golf 1.5 eTSI DSG R-Line Variant

Volkswagen Golf Variant prodělal mezigeneračně více změn, než se může na první pohled zdát. Vyzkoušeli jsme sportovněji střiženou verzi R-Line se 150koňovým turbobenzinem a popravdě toho není moc ke kritizování.

včera | Jan Mička
TEST Citroën C4 1.5 BlueHDi EAT8: Originál, kapitola druhá

Citroën C4 1.5 BlueHDi EAT8

Nová generace C4 zcela odhodila zátěž minulosti a přichází s vlastním odlišným pojetím kompaktního hatchbacku. Novoty jsou v tomto případě vítané.

11.  4.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků
S Audi e-tron GT quattro poprvé v Česku: Zlato, dneska se radši nemaluj

Audi e-tron GT quattro

V rámci přivítání žhavé novinky na českém trhu nás české zastoupení Audi pozvalo na první projížďku s modelem e-tron GT. Vzali jsme si základní specifikaci.

8.  4.  2021 | Vladimír Kadera