Mladíkovo řádění zastavil až náraz do Lamborghini. Život jako v GTA se mu nevyplatil

Kriminální činy nelze přisuzovat počítačovým hrám, ale v tomto případě se to vyloženě nabízí. Puberťák si žil, jako by byl v Grand Theft Auto.

Policie řešila velmi kuriózní případ. Dne 6. října dostala hlášení o odcizeném vozidle Subaru Forester bílé barvy. Od té doby ticho po pěšině. Včera však ve večerních hodinách byl vůz spatřen policejní hlídkou na příjezdové cestě k parku Birdwood Avenue v australském městě Melbourne.

Dopravní nehoda v zahraničí: Správný postup řešení, užitečné rady a tipy

Dopravní nehoda v zahraničí: Správný postup řešení, užitečné rady a tipy

Svou označenou Toyotu Hilux proto zaparkovala těsně za Subaru a chystala se zasáhnout. V momentě, kdy policisté vystoupili z vozu, mladík Subaru nastartoval, prudce se otočil a začal unikat zběsilou jízdou, při které decimoval park. 

Jeho jízdu ukončil až boční náraz do žlutého SUV Lamborghini Urus. Oba automobily jsou podle fotografií policie na odpis. Po nárazu začal mladý muž z vozu unikat po vlastních. Policie jej však dostihla a zadržen byl jen kousek od nehody.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Nyní čelí obviněním z dvojnásobné krádeže automobilu, třem krádežím majetku a dvěma  vloupáním. Jeho život je očividně jedna velká jízda. O tom, jak svou éru adolescenta začal, nyní bude moct přemýšlet po rozsudku dětského soudu.

Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 32 příspěvků
TEST Dacia Duster 1.0 TCe LPG: Přesně tuhle bych si klidně koupil!

Dacia Duster 1.0 TCe LPG

I Dacia musela zdražovat. SUV Duster, které pořídíte i v tovární úpravě na LPG, si však stále drží velmi příznivou cenu. A víte co? Plynovou verzi bych si klidně sám koupil.

28.  6.  2020 | Jan Mička | 107 příspěvků