Mitsubishi získalo dva tituly v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006

Novinka Mitsubishi L200 se můžeme těšit z prvního titulu, když ve Velké Británii získala titul pick-up roku v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006. V rámci stejné ankety získalo ocenění i Mitsubishi Pajero v užitkové verzi, a to užitkový vůz roku.

O titulech rozhodovala komise složená ze šesti skutečných živnostníků, kteří si udělali čas a strávili jeden den při testovacích jízdách a posuzovali vozy od jednotlivých automobilek. Nejžhavější kategorií byly právě pick-upy. Hodnotící komise rozhodla o vítězech, kteří byli rozděleni do 14 kategorií.

Pro L200 je toto ocenění o to hodnotnější, že vzešlo z rozhodnutí lidí, kteří vozy používají v reálném životě a patří tak k nejvěším kritikům. Pro Pajero v užitkové verzi to je již druhé ocenění v tomto roce, protože v únoru obdrželo cenu 4x4 užitkový vůz roku od časopisu 4x4.

  • 4. 5. 2006 12:10 antonio
Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

dnes | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků