Mitsubishi získalo dva tituly v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006

Novinka Mitsubishi L200 se můžeme těšit z prvního titulu, když ve Velké Británii získala titul pick-up roku v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006. V rámci stejné ankety získalo ocenění i Mitsubishi Pajero v užitkové verzi, a to užitkový vůz roku.

O titulech rozhodovala komise složená ze šesti skutečných živnostníků, kteří si udělali čas a strávili jeden den při testovacích jízdách a posuzovali vozy od jednotlivých automobilek. Nejžhavější kategorií byly právě pick-upy. Hodnotící komise rozhodla o vítězech, kteří byli rozděleni do 14 kategorií.

Pro L200 je toto ocenění o to hodnotnější, že vzešlo z rozhodnutí lidí, kteří vozy používají v reálném životě a patří tak k nejvěším kritikům. Pro Pajero v užitkové verzi to je již druhé ocenění v tomto roce, protože v únoru obdrželo cenu 4x4 užitkový vůz roku od časopisu 4x4.

  • 4. 5. 2006 12:10 antonio
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků