Mitsubishi získalo dva tituly v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006

Novinka Mitsubishi L200 se můžeme těšit z prvního titulu, když ve Velké Británii získala titul pick-up roku v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006. V rámci stejné ankety získalo ocenění i Mitsubishi Pajero v užitkové verzi, a to užitkový vůz roku.

O titulech rozhodovala komise složená ze šesti skutečných živnostníků, kteří si udělali čas a strávili jeden den při testovacích jízdách a posuzovali vozy od jednotlivých automobilek. Nejžhavější kategorií byly právě pick-upy. Hodnotící komise rozhodla o vítězech, kteří byli rozděleni do 14 kategorií.

Pro L200 je toto ocenění o to hodnotnější, že vzešlo z rozhodnutí lidí, kteří vozy používají v reálném životě a patří tak k nejvěším kritikům. Pro Pajero v užitkové verzi to je již druhé ocenění v tomto roce, protože v únoru obdrželo cenu 4x4 užitkový vůz roku od časopisu 4x4.

  • 4. 5. 2006 12:10 antonio
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků