Mitsubishi získalo dva tituly v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006

Novinka Mitsubishi L200 se můžeme těšit z prvního titulu, když ve Velké Británii získala titul pick-up roku v rámci Professional Van & Light Truck Awards 2006. V rámci stejné ankety získalo ocenění i Mitsubishi Pajero v užitkové verzi, a to užitkový vůz roku.

O titulech rozhodovala komise složená ze šesti skutečných živnostníků, kteří si udělali čas a strávili jeden den při testovacích jízdách a posuzovali vozy od jednotlivých automobilek. Nejžhavější kategorií byly právě pick-upy. Hodnotící komise rozhodla o vítězech, kteří byli rozděleni do 14 kategorií.

Pro L200 je toto ocenění o to hodnotnější, že vzešlo z rozhodnutí lidí, kteří vozy používají v reálném životě a patří tak k nejvěším kritikům. Pro Pajero v užitkové verzi to je již druhé ocenění v tomto roce, protože v únoru obdrželo cenu 4x4 užitkový vůz roku od časopisu 4x4.

  • 4. 5. 2006 12:10 antonio
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků