Mitsubishi tajilo závady a vedení jde do basy

Část bývalých členů představenstva automobilky Mitsubishi byla odsouzena za trestný čin zabití z nedbalosti japonským soudem. Tento trest dostali za to, že věděli o konstrukční vadě na vozu a nepodnikli žádné kroky k nápravě a informaci o chybě tajili. Právě tato vada měla pak za následek nehodu a úmrtí dvou řidičů.

V poslední době tak na povrch vyplouvá stále více afér s tajením konstrukčních vad japonských automobilek. Ty si dokázaly za poslední roky vybudovat renomé velmi spolehlivých vozů, ale možná i zde platí pořekadlo, že není všechno zlato, co se třpytí.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků