Mitsubishi představilo sportovní koncept budoucnosti

Mitsubishi vydalo první oficiální fotografie svého nového sportovního konceptu, který v září představí na frankfurtském autosalonu. Model konceptu následuje kreslenou studii odhalenou minulý měsíc. Na fotografiích konceptu je vidět, že si zachoval svou mohutnost zveřejněných na starších skicách. Bude takto vypadat další EVO? Pokud ano, tak velké nasávací otvory na kapotě motoru a mohutná maska chladiče budou pravděpodobně tím jediným, co bude připomínat předchozí generace.

Koncept by měl sloužit jako základ nového Lanceru, který by se měl na trhu objevit během příštích dvou let. Mitsubishi zároveň prohlásilo, že nová adaptivní platfoma podvozku konceptu bude použitá i v nových modelech v následujících třech letech od modelu s pohodnem 4x4 až po malé městské vozy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 58 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků