Mitsubishi představilo sportovní koncept budoucnosti

Mitsubishi vydalo první oficiální fotografie svého nového sportovního konceptu, který v září představí na frankfurtském autosalonu. Model konceptu následuje kreslenou studii odhalenou minulý měsíc. Na fotografiích konceptu je vidět, že si zachoval svou mohutnost zveřejněných na starších skicách. Bude takto vypadat další EVO? Pokud ano, tak velké nasávací otvory na kapotě motoru a mohutná maska chladiče budou pravděpodobně tím jediným, co bude připomínat předchozí generace.

Koncept by měl sloužit jako základ nového Lanceru, který by se měl na trhu objevit během příštích dvou let. Mitsubishi zároveň prohlásilo, že nová adaptivní platfoma podvozku konceptu bude použitá i v nových modelech v následujících třech letech od modelu s pohodnem 4x4 až po malé městské vozy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků