Mitsubishi představilo sportovní koncept budoucnosti

Mitsubishi vydalo první oficiální fotografie svého nového sportovního konceptu, který v září představí na frankfurtském autosalonu. Model konceptu následuje kreslenou studii odhalenou minulý měsíc. Na fotografiích konceptu je vidět, že si zachoval svou mohutnost zveřejněných na starších skicách. Bude takto vypadat další EVO? Pokud ano, tak velké nasávací otvory na kapotě motoru a mohutná maska chladiče budou pravděpodobně tím jediným, co bude připomínat předchozí generace.

Koncept by měl sloužit jako základ nového Lanceru, který by se měl na trhu objevit během příštích dvou let. Mitsubishi zároveň prohlásilo, že nová adaptivní platfoma podvozku konceptu bude použitá i v nových modelech v následujících třech letech od modelu s pohodnem 4x4 až po malé městské vozy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků