Mitsubishi představilo sportovní koncept budoucnosti

Mitsubishi vydalo první oficiální fotografie svého nového sportovního konceptu, který v září představí na frankfurtském autosalonu. Model konceptu následuje kreslenou studii odhalenou minulý měsíc. Na fotografiích konceptu je vidět, že si zachoval svou mohutnost zveřejněných na starších skicách. Bude takto vypadat další EVO? Pokud ano, tak velké nasávací otvory na kapotě motoru a mohutná maska chladiče budou pravděpodobně tím jediným, co bude připomínat předchozí generace.

Koncept by měl sloužit jako základ nového Lanceru, který by se měl na trhu objevit během příštích dvou let. Mitsubishi zároveň prohlásilo, že nová adaptivní platfoma podvozku konceptu bude použitá i v nových modelech v následujících třech letech od modelu s pohodnem 4x4 až po malé městské vozy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků