Mitsubishi postupně odhaluje koncept Sportbacku

Automobilky zřejmě zahájily novou epochu v odhalování vozů. Místo jednorázové akce, kdy byl kompletně představen koncept a nakonec i finální verze, nasazují automobilky znatelně pomalejší tempo. Každou chvíli tak odhalí jen malou část, aby motoristická veřejnost byla stále v napětí. Audi se to s modelem Q7 povedlo znamenitě a Mitsubishi si z tohoto kroku nejspíš vzalo inspiraci pro svůj model Sportback. Lidé od Mitsu dali nejdříve k dispozici pouhé skicy a jedinou fotku konceptu, nyní přidali další dvě fotografie a ukázali další rysy své poslední designové kreace.

Ta bude kompletně představena už za pár týdnu v Německu na tradičním Frankfurtském autosalonu. Koncept a jehy agresivní rysy dávají tušit, jakým směrem se bude ubírat obměna modelů u Mitsubishi. První na řadě má být v přístím roce Lancer.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků