Mitsubishi postupně odhaluje koncept Sportbacku

Automobilky zřejmě zahájily novou epochu v odhalování vozů. Místo jednorázové akce, kdy byl kompletně představen koncept a nakonec i finální verze, nasazují automobilky znatelně pomalejší tempo. Každou chvíli tak odhalí jen malou část, aby motoristická veřejnost byla stále v napětí. Audi se to s modelem Q7 povedlo znamenitě a Mitsubishi si z tohoto kroku nejspíš vzalo inspiraci pro svůj model Sportback. Lidé od Mitsu dali nejdříve k dispozici pouhé skicy a jedinou fotku konceptu, nyní přidali další dvě fotografie a ukázali další rysy své poslední designové kreace.

Ta bude kompletně představena už za pár týdnu v Německu na tradičním Frankfurtském autosalonu. Koncept a jehy agresivní rysy dávají tušit, jakým směrem se bude ubírat obměna modelů u Mitsubishi. První na řadě má být v přístím roce Lancer.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků