Mitsubishi postupně odhaluje koncept Sportbacku

Automobilky zřejmě zahájily novou epochu v odhalování vozů. Místo jednorázové akce, kdy byl kompletně představen koncept a nakonec i finální verze, nasazují automobilky znatelně pomalejší tempo. Každou chvíli tak odhalí jen malou část, aby motoristická veřejnost byla stále v napětí. Audi se to s modelem Q7 povedlo znamenitě a Mitsubishi si z tohoto kroku nejspíš vzalo inspiraci pro svůj model Sportback. Lidé od Mitsu dali nejdříve k dispozici pouhé skicy a jedinou fotku konceptu, nyní přidali další dvě fotografie a ukázali další rysy své poslední designové kreace.

Ta bude kompletně představena už za pár týdnu v Německu na tradičním Frankfurtském autosalonu. Koncept a jehy agresivní rysy dávají tušit, jakým směrem se bude ubírat obměna modelů u Mitsubishi. První na řadě má být v přístím roce Lancer.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků