Mitsubishi: PAJERO PICK UP se silnějším motorem

Mitsubishi připravilo pro nový modelový rok svůj pick up se silnějším motorem a poupravilo jeho vzhled.
Mitsubishi: PAJERO PICK UP  se silnějším motorem

Výkon upraveného vznětového motoru s přeplňováním stoupl na 115 ks, chcete-li 85kW. Zvýšení bylo dosaženo díky novému turbodmychadlu s variabilní geometrií lopatek, proto  se podařilo zvýšit maximální výkon motoru o celých 16%. Nejmodernější elektronická řídící jednotka zároveň zajišťuje optimální využití této síly při všech jízdních režimech.

Dojem robustnosti modernizovaného vozu je umocněn zejména přepracovanou maskou chladiče, designem předního nárazníku a použitím čirých skel na předních a zadních světlech. Dojem z omlazeného automobilu je však stále stejný; silný tahoun.

Pod tímto robustním – siláckým kabátem najdeme vcelku luxusní, velkoryse koncipovaný interiér. Kabina vozu poskytuje zvýšený komfort srovnatelný s osobním automobilem. Navíc je možné vybrat si vybavení z bohaté nabídky originálních doplňků a příslušenství podle profesionálního zájmu nebo životního stylu jeho majitele.

Podívejme se nyní konkrétně, jak je vybaveno nejluxusnější PAJERO PICK UP TD GLS. Ve standardní výbavě je kromě 100% uzávěrky diferenciálu rovněž posilovač řízení, imobilizér, systém rychlého žhavení, vyhřívání zadního skla, mlhové zadní světlo, airbag řidiče, komfortní sedadla, ABS, airbag spolujezdce, kola z lehké slitiny, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, ostřikovače světlometů, elektricky ovládaná okna se zařízením proti přiskřípnutí, chromové kliky dveří a automatickou klimatizaci.

U Mitsubishi nezapomínají ani na podnikatele – právnické osoby. PAJERO PICK UP je možné zakoupit i s možností odpočtu daně z přidané hodnoty. Při nákupu tohoto automobilu můžete vybírat ze třech základních verzí; s jednoduchou kabinou, s kabinou typu Club a s dvojitou kabinou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 23 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky