Mitsubishi Outlander nově s dvouspojkovým automatem

Byla to jen otázka času, než začne automobilka Mitsubishi více využívat své nové převodovky SST, neboli dvouspojkového automatu. Po představení v ostrém modelu Lancer Evo X přichází i první běžný model.

Šestistupňová převodovka SST bude k dispozici pro model Outlander, ve kterém bude ale proti Lanceru mírně upravena. Princip řazení zůstane zachován a převodovka nabídne jak plně automatické, tak manuální řazení. Automatické pak bude nastavitelné ve třech režimech a manuálně půjde řadit i páčkami u volantu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nové Mitsubishi Outlander
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků