Mitsubishi Outlander, nová generace pro Evropu

Koncept nové generace evropského Outlanderu se představí na podzim v Paříži. Jaký bude?
Mitsubishi Outlander, nová generace pro Evropu

Japonská automobilka Mitsubishi si přichystala na podzimní autosalon v Paříži horkou novinku. Poprvé zde představí koncept nové generace rodinného Outlanderu, který bude určen pro evropský trh. Mitsubishi sice prodává na domácím japonském trhu nový model, ovšem ten se bude od toho evropského lišit zcela zásadně. Automobilka tak bude mít dva vozy se stejným názvem pro různé trhy.

Stejně jako minulá generace bude základním charakterem Outlanderu sportovní duch vozu. Ten je určen pro celou rodinu k trávení volného času na silnicích a v přírodě. Samozřejmostí bude trvalý náhon na všechna kola s možnosti uzávěrky.

Koncept, jenž se na podzim představí, bude disponovat naftovým motorem z produkce německého Volkswagenu. Půjde o dvoulitrový motor 2,0 TDI o výkonu 103 kW (140 k).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander Concept

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků