Mitsubishi Outlander: nová generace na přelomu roku

Oblíbené rodinné SUV japonské automobilky Mitsubishi se již brzy dočká svého nástupce. A stejně jako v minulosti bude evropská verze odlišná od té japonské a americké. Prvním rozdílem bude nasazení šestiválce o objemu 3 litry na americkém trhu s tím, že není ještě zcela vyloučeno, že by se mohl objevit i ve verzi evropské. Do Evropy tak poputují čtyřválce o objemech 2 a 2,4 litru, které budou spalovat benzín a dále naftový dvoulitr, který si Mitsubishi vypůjči od Volkswagenu, stejně jako koncernový Dodge Caliber. Outlander bude opět vybaven jak náhonem na přední kola, tak na přání i trvalým náhonem na všechna čtyři kola.

Novinka by se měla objevit na trhu postupně zhruba od přelomu letošního roku s tím, že ještě do poloviny příštího roku, bude dostupná jak nynější, tak nová generace.

Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků