Mitsubishi Outlander: nová generace na přelomu roku

Oblíbené rodinné SUV japonské automobilky Mitsubishi se již brzy dočká svého nástupce. A stejně jako v minulosti bude evropská verze odlišná od té japonské a americké. Prvním rozdílem bude nasazení šestiválce o objemu 3 litry na americkém trhu s tím, že není ještě zcela vyloučeno, že by se mohl objevit i ve verzi evropské. Do Evropy tak poputují čtyřválce o objemech 2 a 2,4 litru, které budou spalovat benzín a dále naftový dvoulitr, který si Mitsubishi vypůjči od Volkswagenu, stejně jako koncernový Dodge Caliber. Outlander bude opět vybaven jak náhonem na přední kola, tak na přání i trvalým náhonem na všechna čtyři kola.

Novinka by se měla objevit na trhu postupně zhruba od přelomu letošního roku s tím, že ještě do poloviny příštího roku, bude dostupná jak nynější, tak nová generace.

Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků