MITSUBISHI: Nový management pro Evropu

Není žádným tajemstvím, že v rámci Mitsubishi Motors Corporation (MMC) vládla nespokojenost s výsledky evropské části.
MITSUBISHI: Nový management pro Evropu
Proto došlo v posledních týdnech rovněž k velkým změnám v čele dceřiné společnosti Mitsubishi Motor Sales Europe (MMSE) sídlící v Amsterdamu. Řízení evropské větve japonského automobilového koncernu se chopil významně omlazený manažerský tým, jehož cílem je zvýšit efektivnost prodeje a výroby a dosáhnout toho, aby se v Evropě značka Mitsubishi Motors vrátila v průběhu fiskálního roku 2003 do černých čísel.

Nový management je tedy složen:

Stefan JACOBY
Jen měsíc poté, kdy byl jmenován do čela (jako předseda představenstva správní rady a nejvyšší výkonný ředitel) Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME), ujal se také funkce prezidenta Mitsubishi Motor Sales Europe (MMSE). Stefan Jacoby absolvoval v roce 1985 studia MBA na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem, má za sebou šestnáctiletou kariéru v koncernu VW, naposledy jako vicepresident pro asijský a pacifický region. Je mu 43 let.

Hiroši TOHIJAMA
Sedmapadesátiletý vicepresident společnosti je zodpovědný za strategii a koordinaci společnosti.

Hub LEMMENS
Dlouholetý pracovník MMSE zastával v poslední době funkci generálního manažera pro informační technologie v nizozemské automobilce NedCar. Nyní je v rámci evropské společnosti zodpovědný za informatiku jako Chief Information Management Officer.

Thomas WEIGAND
Dlouholetý odborník na asijský automobilový trh byl jmenován vicepresidentem pro řízení trhu.

Daniel NACASS
Bývalý novinář a dlouholetý pracovník v oblasti public relations u renomovaného evropského automobilového výrobce je od nynějška zodpovědný v rámci MMS za veřejné vztahy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků