MITSUBISHI: Nový management pro Evropu

Není žádným tajemstvím, že v rámci Mitsubishi Motors Corporation (MMC) vládla nespokojenost s výsledky evropské části.
MITSUBISHI: Nový management pro Evropu
Proto došlo v posledních týdnech rovněž k velkým změnám v čele dceřiné společnosti Mitsubishi Motor Sales Europe (MMSE) sídlící v Amsterdamu. Řízení evropské větve japonského automobilového koncernu se chopil významně omlazený manažerský tým, jehož cílem je zvýšit efektivnost prodeje a výroby a dosáhnout toho, aby se v Evropě značka Mitsubishi Motors vrátila v průběhu fiskálního roku 2003 do černých čísel.

Nový management je tedy složen:

Stefan JACOBY
Jen měsíc poté, kdy byl jmenován do čela (jako předseda představenstva správní rady a nejvyšší výkonný ředitel) Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME), ujal se také funkce prezidenta Mitsubishi Motor Sales Europe (MMSE). Stefan Jacoby absolvoval v roce 1985 studia MBA na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem, má za sebou šestnáctiletou kariéru v koncernu VW, naposledy jako vicepresident pro asijský a pacifický region. Je mu 43 let.

Hiroši TOHIJAMA
Sedmapadesátiletý vicepresident společnosti je zodpovědný za strategii a koordinaci společnosti.

Hub LEMMENS
Dlouholetý pracovník MMSE zastával v poslední době funkci generálního manažera pro informační technologie v nizozemské automobilce NedCar. Nyní je v rámci evropské společnosti zodpovědný za informatiku jako Chief Information Management Officer.

Thomas WEIGAND
Dlouholetý odborník na asijský automobilový trh byl jmenován vicepresidentem pro řízení trhu.

Daniel NACASS
Bývalý novinář a dlouholetý pracovník v oblasti public relations u renomovaného evropského automobilového výrobce je od nynějška zodpovědný v rámci MMS za veřejné vztahy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků