MITSUBISHI: Nový management pro Evropu

Není žádným tajemstvím, že v rámci Mitsubishi Motors Corporation (MMC) vládla nespokojenost s výsledky evropské části.
MITSUBISHI: Nový management pro Evropu
Proto došlo v posledních týdnech rovněž k velkým změnám v čele dceřiné společnosti Mitsubishi Motor Sales Europe (MMSE) sídlící v Amsterdamu. Řízení evropské větve japonského automobilového koncernu se chopil významně omlazený manažerský tým, jehož cílem je zvýšit efektivnost prodeje a výroby a dosáhnout toho, aby se v Evropě značka Mitsubishi Motors vrátila v průběhu fiskálního roku 2003 do černých čísel.

Nový management je tedy složen:

Stefan JACOBY
Jen měsíc poté, kdy byl jmenován do čela (jako předseda představenstva správní rady a nejvyšší výkonný ředitel) Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME), ujal se také funkce prezidenta Mitsubishi Motor Sales Europe (MMSE). Stefan Jacoby absolvoval v roce 1985 studia MBA na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem, má za sebou šestnáctiletou kariéru v koncernu VW, naposledy jako vicepresident pro asijský a pacifický region. Je mu 43 let.

Hiroši TOHIJAMA
Sedmapadesátiletý vicepresident společnosti je zodpovědný za strategii a koordinaci společnosti.

Hub LEMMENS
Dlouholetý pracovník MMSE zastával v poslední době funkci generálního manažera pro informační technologie v nizozemské automobilce NedCar. Nyní je v rámci evropské společnosti zodpovědný za informatiku jako Chief Information Management Officer.

Thomas WEIGAND
Dlouholetý odborník na asijský automobilový trh byl jmenován vicepresidentem pro řízení trhu.

Daniel NACASS
Bývalý novinář a dlouholetý pracovník v oblasti public relations u renomovaného evropského automobilového výrobce je od nynějška zodpovědný v rámci MMS za veřejné vztahy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

včera | Jan Mička | 32 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků