Mitsubishi Motors Europe má nového importéra pro Maďarsko

Mitsubishi Motors Europe (MME) se rozhodlo provést reorganizaci distribuce v Maďarsku. S ohledem na vstup této země do EU a ve světle jejího potenciálního rozvoje se MME rozhodlo v této zemi ustanovit svého distributora s cílem zvýšit svůj budoucí podíl na trhu.
Mitsubishi Motors Europe má nového importéra pro Maďarsko

Emil Frey Group

S účinností k dnešnímu dni, skupina Emil Frey Group Hungary, která má významné zázemí a rozsáhlé zkušenosti s maďarským trhem, nahradí dosavadního distributora, rakouskou společnost Denzel Group. Nová společnost ponese název MM Import Hungary Kft.

Emil Frey Group Hungary je součástí švýcarské společnosti Emil Frey AG, která je aktivní v automobilovém světě již od roku 1924. Dnes je Emil Frey Group aktivní v oblastech distribuce vozů, neoriginálních náhradních dílů a příslušenství, leasingu a financování, stejně jako v maloobchodním prodeji vozů světových značek ve Švýcarsku, Německu, Francii a střední Evropě.

Svoji obchodní činnost zahájil Emil Frey Group Hungary v Maďarsku v roce 1992 a dnes reprezentuje velkoobchodní i maloobchodní prodej několika proslulých značek.

Oživení

Na základě těchto zkušeností se Emil Frey Group Hungary zavázal dovést značku Mitsubishi na úroveň, kterou si zaslouží, a to prostřednictvím revitalizace dealerské sítě (pokrytí trhu, trénink, motivace, operační procesy, splnění standardů v rámci blokové výjimky), stanovení cenové strategie, flexibilní logistiky, přiměřených skladových zásob a financování. Stejně tak jako prostřednictvím budování image značky.

Prostřednictvím rozvoje a optimalizace dealerské sítě má Emil Frey Group za úkol dosáhnout růstu objemu prodejů osobních vozů a do budoucna v Maďarsku celkově rozvíjet značku Mitsubishi. Od nového distributora se očekává, že dosáhne zvýšení objemu prodejů o 50% v průběhu dvou let, oproti 2 659 vozů prodaných v roce 2003.

Colt

S tímto růstem se také očekává zvýšení tržního podílu Mitsubishi Motors mezi ostatními japonskými automobilkami – stávající podíl je 0,6%. Současně s tím by se měla zlepšit i celková pozice značky – 22. v roce 2003.

S ohledem na dominantní postavení B-segmentu v Maďarsku (57%) sehraje klíčovou roli na tomto vysoce konkurenčním a rychle rostoucím trhu )* nový Colt, který právě získal prestižní ocenění „Goldenes Lenkrad“ (= zlatý volant).

Tim Tozer, President a CEO Mitsubishi Motors Europe u příležitosti jmenování řekl: „Příležitosti k růstu značky Mitsubishi na maďarském trhu jsou reálné. Do dnešního dne jsme pracovali na tomto trhu prostřednictvím rakouského importéra Denzel AG. Tento nás bude i nadále v rámci svých vysokých standardů reprezentovat v Rakousku.“ A dodal: „Nyní je ten správný čas ustanovit naši distribuci. S novým jmenováním Emil Frey Group přichází do rodiny Mitsubishi Motors velice dynamický obchodní partner. Toto naší značce umožní, aby v průběhu několika měsíců  a roků posílila svou pozici v Maďarsku. Jsem si tím naprosto jistý.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Mitsubishi ASX 1,6
Rok výroby: 2012
Stav: 82 708 km
Cena: 255 000 Kč
Mitsubishi ASX 1,8
Rok výroby: 2012
Stav: 81 447 km
Cena: 320 000 Kč
Mitsubishi ASX 1,8
Rok výroby: 2010
Stav: 106 111 km
Cena: 248 000 Kč
Mitsubishi ASX 1,8
Rok výroby: 2012
Stav: 100 756 km
Cena: 253 000 Kč
Mitsubishi ASX 1,8
Rok výroby: 2011
Stav: 122 991 km
Cena: 333 000 Kč
Mitsubishi Space Runner 2,4
Rok výroby: 2002
Stav: 189 740 km
Cena: 46 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků