Mitsubishi má nové vozy s možností odpočtu DPH

České zastoupení automobilky Mitsubishi připravilo pro zájemce o vozy s odpočtem DPH zcela novou nabídku. Ta se změnila díky příchodu nových modelů a přináší zajímavé možnosti.

Tato nabídka se vztahuje na nové Pajero LWB, dále na novou generaci modelu Outlander a také na rodinné MPV Grandis. Přepážky u všech modelů jsou posuvné. Díky tomu jsou všechny tyto vozy homologovány jako pětimístné. Přepážku lze dle potřeb upevnit buď za první, nebo za druhou řadou a lze tak získat zavazadlový prostor dle potřeb.

Model Pajero LWB bude k dispozici s motorem 3,2 DI-D a cena přestavby bude činit 19 990 Kč. Verzi N1 lze zakoupit ke všem stupňům výbavy.

Model Grandis lze s odpočtem DPH koupit s motorem 2,0 DI-D a to u všech stupňů výbavy a s motorem 2,4i a pětistupňovým manuálem s výbavou Intense. Pokud zvolíte čtyřstupňový automat, pak můžete přestavbu realizovat i u výbavy Instyle. Cena za přestavbu u modelu Grandis je stanovena na 21 990 Kč.

Outlander lze zakoupit s odpočtem DPH pouze s motorem 2,0 DI-D. Cena je pak stanovena na 22 990 Kč u výbavy Invite, na 19 990 u výbavy Intense, na 21 290 u výbavy Intense+ a na 21 290 Kč u výbavy Instyle.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků