Mitsubishi má nové vozy s možností odpočtu DPH

České zastoupení automobilky Mitsubishi připravilo pro zájemce o vozy s odpočtem DPH zcela novou nabídku. Ta se změnila díky příchodu nových modelů a přináší zajímavé možnosti.

Tato nabídka se vztahuje na nové Pajero LWB, dále na novou generaci modelu Outlander a také na rodinné MPV Grandis. Přepážky u všech modelů jsou posuvné. Díky tomu jsou všechny tyto vozy homologovány jako pětimístné. Přepážku lze dle potřeb upevnit buď za první, nebo za druhou řadou a lze tak získat zavazadlový prostor dle potřeb.

Model Pajero LWB bude k dispozici s motorem 3,2 DI-D a cena přestavby bude činit 19 990 Kč. Verzi N1 lze zakoupit ke všem stupňům výbavy.

Model Grandis lze s odpočtem DPH koupit s motorem 2,0 DI-D a to u všech stupňů výbavy a s motorem 2,4i a pětistupňovým manuálem s výbavou Intense. Pokud zvolíte čtyřstupňový automat, pak můžete přestavbu realizovat i u výbavy Instyle. Cena za přestavbu u modelu Grandis je stanovena na 21 990 Kč.

Outlander lze zakoupit s odpočtem DPH pouze s motorem 2,0 DI-D. Cena je pak stanovena na 22 990 Kč u výbavy Invite, na 19 990 u výbavy Intense, na 21 290 u výbavy Intense+ a na 21 290 Kč u výbavy Instyle.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků