Mitsubishi má nové vozy s možností odpočtu DPH

České zastoupení automobilky Mitsubishi připravilo pro zájemce o vozy s odpočtem DPH zcela novou nabídku. Ta se změnila díky příchodu nových modelů a přináší zajímavé možnosti.

Tato nabídka se vztahuje na nové Pajero LWB, dále na novou generaci modelu Outlander a také na rodinné MPV Grandis. Přepážky u všech modelů jsou posuvné. Díky tomu jsou všechny tyto vozy homologovány jako pětimístné. Přepážku lze dle potřeb upevnit buď za první, nebo za druhou řadou a lze tak získat zavazadlový prostor dle potřeb.

Model Pajero LWB bude k dispozici s motorem 3,2 DI-D a cena přestavby bude činit 19 990 Kč. Verzi N1 lze zakoupit ke všem stupňům výbavy.

Model Grandis lze s odpočtem DPH koupit s motorem 2,0 DI-D a to u všech stupňů výbavy a s motorem 2,4i a pětistupňovým manuálem s výbavou Intense. Pokud zvolíte čtyřstupňový automat, pak můžete přestavbu realizovat i u výbavy Instyle. Cena za přestavbu u modelu Grandis je stanovena na 21 990 Kč.

Outlander lze zakoupit s odpočtem DPH pouze s motorem 2,0 DI-D. Cena je pak stanovena na 22 990 Kč u výbavy Invite, na 19 990 u výbavy Intense, na 21 290 u výbavy Intense+ a na 21 290 Kč u výbavy Instyle.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků